Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ...

    ...

    #2
    Чудесна разходка сте си направили. Благодаря за прекрасните снимки и чудният разказ. Темата разбира се става "Важна"...

    Коментар


      #3
      Бравос.Този курорт сме си го харесали от миналата година, но тази година пропуснахме... Бяхме запланували едно ходене сега през септември, но работата ми се струпа много , а после свърши топлото време и ... остана за догодина.В цялата работа има само едно лошо нещо - както и вие сте забелязали - Неа Врасна се напълни с българи. Съвсем скоро (година-две) ще заприлича на нашите "курорти" и на мен ще спре да ми харесва...А снимките са страхотни. Поздрави!

      Коментар


        #4
        Сигурно ще задам много тъп въпрос, ама.....октомври в южна гърция няма ли да е като средата на септември при нас......имам впредвид времето

        Коментар


          #5
          Снимката с жълтото Купе на фона на хубава еднофамилна къщичка ме размечта! :D Явно Гърция колкото по на Юг отиваш, толкова по-хубаво става. Ще ме накарате с тия снимки и аз да се разходя на там. :D Браво на разказвачо-фотографа за хубавата темичка!Immortal, ако искаш на нашето си море без българи отиваш на северното черноморие. Там са само руснаци и румънци.Авео, ако се падне хубаво времето може и да е като при нас лятото как е ако отидеш достатъчно на юг. :D
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар


            #6
            Достатъчно на юг - да, но Неа Врасна е ей тука под носа ни. И там сега времето е същото като тук. Иначе вчера и днес, че и утре щях да съм там.

            Коментар


              #7
              Евала, и аз бях преди седмица там и евала на гърците. Най-вече ми хареса, че няма високо строителство нищо общо с нашата маймунска държава На отиване минах по крайбрежният път за Аспровалта, а на връщане по магистралата, тя е успоредна на крайбрежният път. Навсякъде по нея ограничението е 130км/ч като за магистрала, е не като при нас хранилка (60-90км/ч) на 4 лентов път. Има няколко тунела и само в тях беше 100км/ч.За кашкавала в Лидъла също евала нищо общо с българската "пластмаса", а за цените са си като при нас, горивото по-евтино с 5-10ст на литър и забелязвам, че колкото по на юг отиваш става по-евтино.
              Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
              Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

              Коментар


                #8
                Авео написа:
                Сигурно ще задам много тъп въпрос, ама.....октомври в южна гърция няма ли да е като средата на септември при нас......имам впредвид времето
                Старият човек, за който споменах, че сме запознали, ни обясняваше, че до края на октомври има хора по плажа

                Коментар


                  #9
                  Гърция

                  И ние няколко пъти ходим до Гърция Първия път беше по студено на плажа макар че имаше хора на сина/ 4години е/ много му харесва там било много по хубаво от Черното Море не може да го преберем от водата има чист плаж и хубави хотели
                  Прикачени файлове
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар

                  Working...
                  X