Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа

    Здравейте Колеги,кажете ми означава ли нещо факта , че при ниски външни температури /например 1 или 0 градуса/ , при палене на колата, в първите няколко минути ,на километража се изписва мигайки външната температура . Каква функция има бутона ТР на таблото за касетофона .

    #2
    Re: Фиат Мареа

    колев написа:
    Здравейте Колеги,кажете ми означава ли нещо факта , че при ниски външни температури /например 1 или 0 градуса/ , при палене на колата, в първите няколко минути ,на километража се изписва мигайки външната температура . Каква функция има бутона ТР на таблото за касетофона .
    незнам при мареа но при бмв го има същия момент и даже е съпроводено със звуков сигнал, та това е да те предупреди че навън е студено и да караш с повишено внимание поради възможни заледявания на пътя
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: Фиат Мареа

      Мисля беше нещо от рода.......... ако примерно си в Бургас и слушаш ДАРИК и го натиснеш, патувайки до София по целия път радиото следи RDS и сменя каналите така , че винаги да слушаш ДАРИК без да ти прекъсва радиото (освен там където няма обхват ДАРИК)
      ___________________
      Marea 1.9 TD 100 Weekend ELX

      Коментар


        #4
        Мигането и сигнала ви предопреждават че е студено и на места мойе да има заледяжания.

        Коментар


          #5
          На Бравата е по същия начин - когато е под 3 градуса винаги след запалване показва температурата на дисплейчето, аз го разбирам като един вид предупреждение че е студено.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            странно при мен само когато е 3 мига при 2...1...0...-1.........и т.н не мига

            Коментар

            Working...
            X