Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Rolls-Royce Phantom IV в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Rolls-Royce Phantom IV в София

    тази красавица струва адски много пари ,но е великолепна

    #2
    Според мен е лееко моднат Fiat

    Коментар


      #3
      Това нещо стоя 5 минути до мен на едно кратовище в Варна в началото на лятото :"))Доста е голямо

      Коментар


        #4
        Преди известно време видях един такъв RR на тунела "Траянови Врата" посока София, беше качен на колесар.
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          Знаех и на кой е ама му забравих името. Беше доста известен и имаше нещо общо със САЩ ама не мога да се сетя сега.
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            Fiat 127 написа:
            Знаех и на кой е ама му забравих името. Беше доста известен и имаше нещо общо със САЩ ама не мога да се сетя сега.
            Това е Ролс-Ройса на Августин Пейчинов
            Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

            Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

            ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

            Коментар


              #7
              Като бях в Англия или по точно в Лондон видях пред един хотел последният модел на Rolls-Royce.Беше нещо не човешко ,но ме беше страх да го снимам да не ме гръмнат от някъде.Незнам дали някой го е виждал ,но е басси и лудницата с думи не може да се опише трябва да се види

              Коментар


                #8
                gdd55 написа:
                Като бях в Англия или по точно в Лондон видях пред един хотел последният модел на Rolls-Royce.Беше нещо не човешко ,но ме беше страх да го снимам да не ме гръмнат от някъде.Незнам дали някой го е виждал ,но е басси и лудницата с думи не може да се опише трябва да се види
                дааам... невероятна кола е... гледах за нея предаване по телевизията... много ми стана интересно как когато се приближаваха до емблемата с пръст и тя се скриваше навътре...
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  gdd55 написа:
                  Като бях в Англия или по точно в Лондон видях пред един хотел последният модел на Rolls-Royce.Беше нещо не човешко ,но ме беше страх да го снимам да не ме гръмнат от някъде.Незнам дали някой го е виждал ,но е басси и лудницата с думи не може да се опише трябва да се види
                  Миналата година видях такъв в СофияБеше с румънска регистрацияОгромен е :D
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    преди две седмици го мернах в Горубляне до автопазара. Изглеждаше огромен. Мина много бавно ) едно младо "гъзе" го караше и видимо се кефеше много.
                    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                    Коментар

                    Working...
                    X