Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАСТРАХОВКИ - специални отстъпки за членове на Фиат форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЗАСТРАХОВКИ - специални отстъпки за членове на Фиат форума

    Колеги, най-накрая успях да си отворя офиса за застраховки. Така мога да ви предложа по-големи отстъпки. За каското ще ви дам и тарифните числа, за можете и сами горе долу да видите колко ще ви струва. За целта трябва да решите на каква стойност искате да застраховате автомобила (стига да е възможно) и сумата да умножите по тарифното число.Пример (Бул Инс): колата ви струва 2000 лв. и е минала десет години след производството, следователно тарифното число е 8,8%. Умножавам 2000 х 8,8% = 176 лв. Това е премията без отстъпки. От нея вадите -10%, които ви давам по полица: 176 -10% = 158,40лв. И последно вадите 12%, които аз ви давам от мен към членовете на форума: 158,40 - 12% = 139,39 лв. Това ще е сумата, която ще платите.КАСКО:Бул Инс: -автомобили 0-3 години след дата на първа регистрация:тарифно число - 4,6% отстъпка - 12% от мен-автомобили 3-10 години след дата на първа регистрация - Нормална левова застраховка:тарифно число - 7,3%отстъпка - 10% по полица - 12% от мен-автомобили 3-10 години след дата на първа регистрация - Валутна застраховка (Дава ви правото да ремонтирате колата си в сервиз по ваш избор, включително официалните сервизи - Ауто Италия, Ванто трейд, както и да представяте фактури, които да ви бъдат изплащани на 100%. Единственото условие е сумата, за която е застрахован автобила да не е под 7000 лева.)-автомобили над 10 години след дата на първа регистрациятарифно число- 8.8%отстъпка - 10% по полица - 12% от менАрмеец:-автомобили от 0 до 3 годинитарифно число - 5% отстъпка- 15% то мен-автомобили 3-10 години след дата на първа регистрация- Нормална левова застраховка:тарифно число - от 5,8% до 6,7% (зависи от премията на автомобила)отстъпка - 10% по полица - 15% от мен-автомобили над 10 годинитарифно число- 7,8%отстъпка - 10% по полица - 15% от менБулстрад:За застраховки каско в Булстрад се използва специална програма. Затова, за да ви се пресметне каското, ще трябва да се свържете с мен.Вие ще ползвате 10% отстъпка по полицата и 10% от мен.ДЗИ -автомобили от 0 до 3 годинитарифно число- 4,5% отстъпка- 10% то мен-автомобили 3-10 години след дата на първа регистрация- тарифно число- 6,3%отстъпка - 10% от мен-автомобили над 10 годинитарифно число - 7,7%отстъпка - 10% от менЛев Инсза всички години -10% по полица и -10% от менЗабележка: Премията, която трябва да заплатите, не може да бъде под 250 лева.За всички мои клиенти, сегашни и бъдещи, осигурявам помощ при завеждането на щети във всички изброени по-горе компании.За контакт:Максим Христов (Pinky)0884 319 002(02) 829 43 99maxins @ fd-bg.com (махнете интервалите)

    #2
    Застраховка

    4акай сега колега Да направим една сметка по твоите тарифи.Моето браво е да кажем 12 години,и да кажем 4е струва 3500 лв,зна4и процентният коефициент ми е 7.8%.Като го умножа по цената на колата става 273 лв.От тази сума вадя 10 % ,което е 27.3 лв и стават 245.7 лв и ти ми даваш 12 % бонус и става 216 лв аз трябва да ти дам за застраховка на автомобила си в слу4ая бравото ми ,но като гледам последната си застраховка ,ами тя твоята е почти два пъти по-скъпа Или нещо аз не мога да смятам или ти нещо си превъртял
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Предполагам си гледал за ЗК Армеец. Колата ти струва 3500лв. Умножаваш я по 7.8% =273лв. Това е сумата, която би трябвало да заплатиш. Сега от нея вадиш 10%=245.7 После вадиш и 15% които са от мен (не 12% както си сметнал) и се получава 208.84лв Толкова трябва да платиш ако решиш при мен да си я направиш.Мисля, че условията, които предлагам са много добри. Ти твърдиш, че си платил около 110 лева за каско - което според мен просто няма как да бъде. Моля те да провериш факторите, които определят премията. 1. Застрахователната сума дали ти е 3500лв, а не е по малко- от това зависи премията, която се заплаща.2. Да не плащаш на вноски каското и да гледаш само една от вноските.3. Да не гледаш случайно полица за гражданска отговорност, защото в този пост става въпрос за каско.Надявам се да ти помогна и ако има още въпроси, питай.

      Коментар


        #4
        Pinky написа:
        Предполагам си гледал за ЗК Армеец. Колата ти струва 3500лв. Умножаваш я по 7.8% =273лв. Това е сумата, която би трябвало да заплатиш. Сега от нея вадиш 10%=245.7 После вадиш и 15% които са от мен (не 12% както си сметнал) и се получава 208.84лв Толкова трябва да платиш ако решиш при мен да си я направиш.Мисля, че условията, които предлагам са много добри. Ти твърдиш, че си платил около 110 лева за каско - което според мен просто няма как да бъде. Моля те да провериш факторите, които определят премията. 1. Застрахователната сума дали ти е 3500лв, а не е по малко- от това зависи премията, която се заплаща.2. Да не плащаш на вноски каското и да гледаш само една от вноските.3. Да не гледаш случайно полица за гражданска отговорност, защото в този пост става въпрос за каско.Надявам се да ти помогна и ако има още въпроси, питай.
        Колега,никаде не прочетох за каско,аз разбрах че става въпрос за гражданска отговорност,извинявам се много ,ако става въпрос за каско цените ти са наистина много добри,но имам един въпрос ,кой казва за колко ми се оценява колата ,щото ако се гледат разни справочници ,последният пут когао питах за каско за моето браво ми казаха 4500 лв че излиза че струвало,а то далеч не е толкова и може ли да се оцени на по-малко при теб,например колкото аз искам да ми е премията
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Re: Застраховки - специални отстъпки за членове на Фиат фору

          Pinky написа:
          ...
          Колега не им прави отстъпки , в този форум има странни хора които ще те резнищят от тъпи въпроси с цел да видят какво печелиш ти а не за да си направят застраховка Има и много злобни типове които го карат по хард.Сега след моите писания ще се появи някой господин да ми се накара но общо взето тук са едни дребни душици . Сега ще се появи някой като на мен вчера един от модераторите то голяма работа голямо чудо. Работил в компания с годишен оборот 6 000 000 000 евро и изобщо от голямото добро утро а пък намира време по 3-4ч. на ден да кисне в Фиат форума
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Определят се по един каталог (шваке). За да се оцени трявба да кажеш: марка и модел на автомобила, както и колко кубика и коя година е произведена колата. След което аз ще ти кажа за колко най-малко и най-много може да бъде застрахована.

            Коментар


              #7
              Относно гражданските отговорности, някои компании вдигнаха премиите с до 50%(Бул Инс; Армеец). Очаква се скоро и другите компании да го направят. Затова ако скоро ви изтичат гражданските, сега е момента да ги подновите.

              Коментар


                #8
                Последно повикване за евтина застраховка (в. Стандарт)
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  Направих си ГО и КАСКО при Pinky.Имах няколко оферти, но тази беше най-добрата. Но не отидих във фирмата при Pinky заради цената, а защото след като му писах, той след два дена ми се обади на GSM-a. И преди да ми преложи варианти, подробно ме разпита за колата и какво очаквам от застранователната компания. С две думи - доволен съм и не съжалявам че прекосих половин София за да стигна до офиса на MaxIns.
                  Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                  Коментар


                    #10
                    Аййй колко съм доволен! Супер коректно бързо и точно се работи с Пинки и неговата фирма!В сряда му звъннах да питам за инфо, за цени и застрахователна компания...И на ЛС ми отговори даже В събота в 10.30 часа сутринта Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Спешно го вдигнах на крак да ми се направи каското(на новата кола), защото беше многооо наложително.... Макар да не беше в София ми прати човек на удобно за мен място и в 11.30 каското беше ФАКТ... В 12.00 колата вече беше с маркировка и аз вече бях спокоен А цената няма да я коментирам! Спестих поне 50лв.!! Всичко много бързо и точно... Страхотна работа свършихме :P Та на колегата пожелавам успех в бизнеса и все повече застраховки да прави, а колкото са повече то толкова повече ще падат цените ЗА НАС :P :P

                    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                    Добло 02' 1.9 D- ех
                    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                    Коментар

                    Working...
                    X