Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Яки валежи и пътищата станаха ад!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Яки валежи и пътищата станаха ад!

    Днес си пообикалях доста из ВТ и какво да видя : изкъртени шахти, клони по пътя, камъни колкото юмрука ми по кръстовищата, навсякъде кал и мизерия и всичко е спокойно никой не си помръдва дупенцето да вземе да поизчисти да затворят шахтите, няма, а ние да се надяваме, че няма да попаднем в някоя яка дупка, щото да ни е яко дупето после. Нямах възможност да снимам нагледни материали, но смятам че не е гледка която виждаме за сефте. И в крайна сметка за какво плащаме данъци
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    София -сняг и отдолу лет

    Сега се прибирам и неможах да си прибера колата в градинката че няма вече никакво място на всясъде по малките улички е само снаг и преди това лет няма минаване сега и става още по студено /ако не ви се налага не вадете колата само може да е почистите и припалите /
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      :D Темата е от септември, но се учудих колко добре пасва текста, писан тогава по повод поройните дъждове, на обстановката в момента.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        във Варна е ок...тази вечер мернах няколко снегорина из града да върлуват...незнам как е пътя към Добрич...сутринта имаше навявания...имено благодарение на тях замалко да се разделя със фиатката а недай си боже и с нещо друго, но както и да е живи и здрави карайте внимателно...със скорост съобразена със зимните условия
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #5
          В София както винаги е непочистено и заледено навсякъде!Да ни е жив и здрав кмета! Браво Бате Бойко!Едвам излезнах от паркинга, едвам стигнах до улицата, едвам карах на улицата, едвам взимах завоите, едвам едвам е всичко! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
          НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
          И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

          Codename: ФИЧО

          Коментар


            #6
            Как бе всеки ден като излезна и виждам снегопочистващи машини по няколко!! А кварталните улички са задължение на хората, аз пред нас съм си изчистил въпреки че живея почти в центъра!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              От Сливен до Бургас беше ИДЕАЛНО почистено вчера. Браво!
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                някой да пробва да направи едно кръгче из Студентски... идеално е ако си с шейничка... Главните улици са чисти,но всичко останало е многоооо далеч от изчистено
                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                Коментар


                  #9
                  И от Сливен до Ямбол беше идеално почистео вчера Днес не знам как е, все пак почти цяла нощ валя.Булевардите в града са също почистени и опесъчени, кварталните улички са утъпкани и се кара по тях нормално в зимни условия.Чак не ми се вярва, но е факт

                  Коментар


                    #10
                    улици

                    как въртешните улици да трябват хораа сами да си ги чистат просто общината изка да спести некой лев миналатао година веднъж чистиха на всякъде -и между блоковете а днес пише че снегът бил малко и затова няма да чистат
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Аз незнам как ще мине снегорин по вътрешнокварталните улици.Къде толкова място?А пък и после няма да можеш да си извадиш колата от снега.

                      Коментар


                        #12
                        Кво’то сте ревнали .. винаги ви е непочистено! Аз пък съм доволен от почивстването в моя град, за малките квартални улички няма лек.
                        33S16

                        Коментар


                          #13
                          И тук главните улици са що годе в прилично състояние,виждат се снегорини,къде къде по -зле е било.Но за малките вярно лек няма.Или някакви специални машини,малогабаритни трябват или ръчен труд ,което е невероятно.А положението е тежко,щото зимата стана сериозна.Лятото си спомням по Витошка(есента) видях едни машини ,точно с малки размери,се опитваха да чистят улицата с променлив успех.Бяха излезли събота рано сутрин явно с надеждата да няма паркирали коли(каква утопия) и не им се получаваше много.

                          Коментар


                            #14
                            SHB написа:
                            Аз незнам как ще мине снегорин по вътрешнокварталните улици.Къде толкова място?А пък и после няма да можеш да си извадиш колата от снега.
                            Точно така!! Малките улички се хвашат хората от блока и се почистват. На мен даже ми е приятно и се раздвижвам, пред нас е идеално почистено... по нагоре не!! Това си е за сметка на живушите отпред...
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              По младите не си спомнят ама едно време снега се РИНЕШЕ в единия край на платното и после се товареше на камиони и се изнасяше извън града.Сега обикалят някакви камиони с вдигнати гребла и ръсят само луга.А едно време какви снегове валяха ... вчерашните 10-15 см били много ...

                              Коментар

                              Working...
                              X