Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След Монца '08: Sebastian Vettel - бъдещия Сена или Шумахер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    След Монца '08: Sebastian Vettel - бъдещия Сена или Шумахер?

    :D :D :D Мнооооого ме изкефи това младо момче - германче :D :D АшкулсунТакъв добър урок даде на фаворитите......Гледал съм първите състезания на Шуми във Ф1 и много ми заприлича на него в онези години - невероятен хъс, желание за победа и перфекционизъм. Няколко пъти вече се доказа - падне ли дъжд и изравнят ли се възможностите на колите Фетел е сред първите. Тук правя една друга аналогия - в едно от първите си състезания във Ф1 - Великия Сена замалко да победи в едно гран при с отбор аутсайдер - завършва втори поради липса на късмет, но с невероятно каране......Фетел - най-млад пилот с пол - позишън (и то с каква кола!!!)Мога да кажа само едно - наблюдавайте внимателно това момче, според мен има огромен талант и потенциал...

    #2
    Re: След Монца 2008:Sebastian Vettel-бъдещия Сена или Шумахе

    Buch написа:
    Мога да кажа само едно - наблюдавайте внимателно това момче, според мен има огромен талант и потенциал...
    Добре се представим но на малко прасенце и на млад състезател не бързай да се радваш, има още хляб да яде докато се види дали е риба или рак.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #3
      Истината е една...браво на младите таланти, които не се дават на плиткоумните правила. Също и браво, защото Фетел доказа ,че каквито и технологии да са "на мода"/мноооого грубо казано/ талантливите винаги ще бъдат забелязани: справка разбира се Фетел,но и невероятния Люис. Браво на тях и понеже поне за мен няма да има втори Михаел Шумахер,пожелавам на Фетел да стане ако не толкова добър,колкото Шумата...поне да бъде по-добър от всички останали. Себастиян Фетел е страшно симпатично момче и дано да успее да се реализира ,като успешен пилот, а не да залезе като някои вечни "звезди",дето са за пенсия,но още таят надежда за шампионска титла. И още нещо титлите не правят "шампиона"/знаете какво искам да кажа!!!/...е има един-двама,но единия не е жив за съжаление.
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        Кой е по-Бедния отбор от Торо Росо..? ... ако иде Ветел във Ферари или Макларън... кви ли чудеса шсътвори..?!! Бурни овации... и адмирации..!
        FIAT PUNTO 6 SPEED
        FIAT MAREA 1.9 TD

        Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

        Коментар


          #5
          VETTEL FOREVER Поредното доказателство от Бразилия - изпревари СВЕТОВНИЯ ШАПИОН като "спрял да прави гуми" А това е поредния "измислен шампион" на Макларън...............С Тоя Рон Денис начело нищо добро не ги чака и се радвам че ще продължи да е начело на отбора....... Не може така да се гони шампионат страхливо и с дребни сметчици на точици.....Бъдете мъже бре ало Макларън.....Бийте се докрая, както го показа Маса.....

          Коментар

          Working...
          X