Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много почнахме да философстваме!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много почнахме да философстваме!

    Много почнахме да философстваме! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
    FIat brava 1.6 16V 1999г.

    #2
    Май май не може да те спаси постфакторно. Ако беше изкарал такъв талон на петата година, сега, вместо да ти вземат точки, щяха да ти вземат него.Иначе е хубаво да се гледат тия знаци.

    Коментар


      #3
      Не че нещо ти се дървя но за къде бързаше ? Защо трябва да ти присвяткат за да караш с ограничението ? Видя ли показанието на радара или просто ти казаха с толкова си се движил ?

      Коментар


        #4
        Започна се колега. Сега всички ще ти кажат за къде си бързал, защо, ама как може и т.н. Тука всички карат строго според ограниченията.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          Добре бе хора на всеки може да се случи да кара по-бързо понякога, чист и празен път в мойто платно, излизам от града, не виждам никакви препятствия пред мен и е нормално да карам малко бързичко.Такова нарушение правят може би около 70% от шофьорите. Та според мен е нормално насрещноидващите да ми сигнализират.Не че те са ми виновни де! Нали се говори за колегиалност на пътя!!!? Къде беше в случая тя?
          FIat brava 1.6 16V 1999г.

          Коментар


            #6
            Май както всички други колегиалности на пътя и тази е на изчезване.Не казвам,че някой е длъжен да предупреждава,ама последно време това явление се среща все по-рядко.

            Коментар


              #7
              Аз винаги съм пресветкал за Полиция и ако не го забравя като опция винаги ще го правя!Иначе за акта мисля ,че е късно колега ,не знам дали можеш да обжалваш ,защото в някои теми се споменаваше обжалване ,ама не помня точно как бешеусловието ,мисля че в 3 дневен срок...Някой който е правил такова нещо да каже как стоят нещата(не помня дали можеше акт да се обжалва или фиш...)
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                fuoco написа:
                Май май не може да те спаси постфакторно. Ако беше изкарал такъв талон на петата година, сега, вместо да ти вземат точки, щяха да ти вземат него.Иначе е хубаво да се гледат тия знаци.
                Относно въпросния талон защо не се раздвижат малко и да изпратят покана на всички които им се полага въпросния талон?Нещо доста ги помързява напоследък.Пресен пример от неделя прохода Стражата до Калофер.Два автомобила един след друг ударени в мантинелата на десен завой.Въпросните господа от Карлово понеже леко ръми си стоят в дежурния автомобил а водачите в положение мирно отвън до тях изчкават да им напишат актовете.През това време движението не е обезопасено с нищо.Принудих се да поставя триъгълника си и със Мареата да извадя едната кола от прегръдката на мантинелата.За въпросното ми деяние не ми обелиха нито дума.Извадих колегата прибрах си триъгълника и си продължих пътя.Това според мен е пълно безочие,наглост,надутост и какво ли още не ще им стоя аз на дъжда ,а те вътре ще пишат.Е няма как да стане просто да ме извиняват.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  колега , спокогледам този първи акт ще вземеш да го запомниш по-добре от първия си полов акт а относно присветкането - опитните катаджии съм забелязал че си сменят ’гюмето’ на около 15 до 20 минути.тъкмо са почнали а присветкат колегите и хоп вече са на 1 км от първото място.п.с. що не промениш заглавието на ’Първи акт за нарушение’

                  Коментар


                    #10
                    Не мисля че някакъв златен талон трябва да но отървава от първия акт- може напр. да е без отнемане на точки и книжката, но да не стане: Аидее- за сефте ми е и ръгай като шашав със 120 на 5 ракий. ПлАтиси, Баце акта и карай леко и вдясно и няма да ти е тясно.
                    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      колега, попаднал си на типична "хранилка". Оборудвай се с радар-детектор- много бързо се изплащат .
                      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                      Volvo S60 Sport 2.4D

                      Коментар


                        #12
                        Тъй ти се пада - да си спазвал ограничението.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          Освен да променим заглавието на "Писаха ми първия акт нека да поспамим"
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            Освен да променим заглавието на "Писаха ми първия акт нека да поспамим"
                            Стига с тоя спам бре човек. Квото и да кажем - спам било. Остави хората да се лафят, всеки лаф винаги забива нанякъде...ако не - ще стане скучно.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              koolio написа:
                              колега, попаднал си на типична "хранилка". Оборудвай се с радар-детектор- много бързо се изплащат .
                              дам , ама катаджиите и те семейства и любовници хранят.радар детектора много често НЕ помага, защототе държат радара изключен и като ’си харесат’ някой на око че е с висока скорост ,тогава включват радара и го ’стрелят от упор’в тез случаи радар детектора докато писне и вече си засечен,

                              Коментар

                              Working...
                              X