Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНИМАНИЕ - опасно хлъзгави участъци - Калофер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ВНИМАНИЕ - опасно хлъзгави участъци - Калофер

    Колеги внимавайте много точно сега когато започва дъждовния сезон. Поради това, че цяло лято не капвала капка дъжд отлаганията по настилката са доста от масла, гуми и прах. След първите капки дъжд пътната настилка става по-лошо хлъзгава дори от снежна покривка.Особенно за преминаващите покрай Калофер с този малък проход Стражата. Вчера минах от там на две места имаше автомобили в борба с мантинелите.Днес на връщане от Карлово още два на едно и също място по чудо нямат допир един с друг. Докато теглех единия от тях ми настръхна косата няколко пъти да не ударят и мен въпреки поставените триъгълници.Направи ми много лошо впечатление, че служителите на пътна полиция не правят нищо за обезопасяване на завоя, а по-важното е да напишат актовете на водачите.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Този проход го минах вчера, сега научавам, че се казва така.Заприлича ми на Шипка по кривина на завоите и по наклон, наистина трябва да се внимава там.Пътят е със средна лента за изпреварване, до колкото помня, и е с хубава настилка точно там.Минах и към самия Калофер. Пътят сигурно е 3-4-класен, доста стар и на дупки, но се минава и е къс.В Карлово има голяма гадост, голяма част от подбалканския път в Карлово е павиран или не съм хванал обходен път.Иначе Карлово ми се стори доста лош град, доста по-зле устроен от Казанлък.

    Коментар

    Working...
    X