Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още едно купе на части 1.8 16V, 99 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още едно купе на части 1.8 16V, 99 г.

    още едно купе на части 1.8 16V, 99 г. И отново колата беше на брат ми, но този път го кара цели три дни преди да катастрофира, за щастие удара е в предна лява гума и капака е здрав.тел.: 0899/921-302

    #2
    Амортисьорчетата на предния капак?

    Коментар


      #3
      Имаш ли рамото за чистачката на предното стъкло? Интересува ме това срещу пасажера т.е. дясното, ако се гледа отвътре! Кутия на въздушен филтър? Здрави ли са и цени?

      Коментар


        #4
        Niki, на мен ми трябват двата тампона дето са на калниците и под капака? Кажи ми цена за тях?
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          ...

          Колега мен ме интересува вала за изпускателните клапани , състояние и цена ... на ЛС благодаря предварително ...
          Fiat Coupe 1.8 16V

          Коментар


            #6
            sUkI написа:
            Амортисьорчетата на предния капак?
            нямам продадох ги

            Коментар


              #7
              Flex написа:
              Имаш ли рамото за чистачката на предното стъкло? Интересува ме това срещу пасажера т.е. дясното, ако се гледа отвътре! Кутия на въздушен филтър? Здрави ли са и цени?
              имам гичистачката на предното-10lvКутия на въздушен филтър-30lv

              Коментар


                #8
                Колега за двигателя какви пари и да попитам ще стане ли на моето браво 1.8 запалването същото ли е някой ако може да помога да казва че ми затегна двигателя и търся нов

                Коментар


                  #9
                  Ако пръскалката, която е на рамото на чистачката е здрава ще го взема! Ето това на снимката имам в предвид! В случая то е счупено и е останало в тръбичката. Трябва ми да е здраво, за да може да се сложи маркучето на него! Пиши ми дали всичко е ок и ще ти пратя адреса ми за доставка. Пак да уточня, че говорим за рамото, което изчиства участъка от стъклото пред пасажера!
                  Прикачени файлове

                  Коментар

                  Working...
                  X