Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Уно турбо на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Уно турбо на части

    Продавам Уно турбо на части МК1 е модела 87 година има почти всичко- мотор, окачване, табла лети джанти общо взето доста малко липси има по него. Червено на цвят етел за връзка 0884045222Цени на някои части:Мотор- цялата долница с главата- 300 лвРазпределител вал- 40 лвСмукателен колектор- 25 лвИзпускателен- 30 лвТурбина IHI RHB5 оригиналната- 150 лвМалсен радиатор с маркучите- 45 лвИнтеркулер оригинален- 30 лвИнтеркулер от COSWORTH перфектен- 90 лвДебитомер- 65 лвБобина с комутатор- 40 лвМоторче празен ход- 20 лвМикро плекс- 30 лвТръба от дебитомера до турбото- 15 лвРешетка- 20 лвПреден капак- 20 лвЗаден капак- 30 лвВрати- 20 лвКалник- 20 лвЗаден десен прозорец- 25 лвДжанти оригиналните с някви гуми- 100 лвПредна броня с един халоген- 35 лвЗадна броня- 10 лвКутия на въздушен филтър 3бр- по 10 лвСтопове- по 15 лв единияТабло на 230000 км- 25 лв(нормалното с стрелките)Всички пласмаски и други работи от интериора- по 5- 10 лвЗаден мост с всичко- 120 лвПредни апарати- по 20 лвАлтернатор- 30 лвСтартер- 25 лвРейка с бензинов регулатор и дюзите- 40 лвСигурен съм че има и още неща за които в момента не се сещтамЕто и линк за снимки : http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=99847
    Uno Turbo RulZz

    #2
    предните амортисьори в кво състояние са и колко пари им търсиш?
    uno-1.5i понто 1.2i

    Коментар


      #3
      chapat написа:
      предните амортисьори в кво състояние са и колко пари им търсиш?
      В много добро състояние са. По 25-30 лв. на амортисьор с пружина им търся .
      Uno Turbo RulZz

      Коментар


        #4
        колега, колата има ли разпънка на бомбетата и ако да колко и търсиш?
        FIAT uno 1.0Fire 45hp

        Аск "Vromos"- Бургас

        Коментар


          #5
          червен мокет

          търся запазен червен мокет на добра цена.Твоя мокет как е?А задния мост в какво състояние е?Дали е еднакъв с другите модели на уно МК1.Искам да го монтирам на уноМК1 1.0fire от 1986година-та дали става?поздрави

          Коментар


            #6
            ако може да ми пратиш кулера за косуърда и задниЯ капак на снимки

            Коментар


              #7
              колега не6то снимките не работqт? може ли ми прати6 снимки на турбината, vfn_company@abv.bg аз ти бqх званqл по телефона да те питам. ако може подробни 6те е супер

              Коментар

              Working...
              X