Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Pocket Bike 49 cc.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Pocket Bike 49 cc.

    Двигател 49 кубика , 3,6к.с ,24килограма е собствената му маса оборудван с всичко и пълен резервоар. с 90килограмов човек вдига 60км/ч с по-лек и повече. Карал съм го около 100километра , сипал съм 4 литра бензин, при положение , че имаше теч от един маркуч, който вече е сменен. Моторчето пали и върви без проблеми. Липсва му само пластмасата на предната маска и слюдата. Целия комплект спойлери е не повече от 45лв при доставчика. Давам и туба с двутактово масло към него. Резервоара е 2 литра , като на тях се сипват 40-50мл масло. Сменен е горивния филтър. И е с нова вътрешна гума. Готов за каране без никакви проблеми. Предна и задна дискови спирачки, спортно гърне, алуминиеви лостчета на спирачките ,че пластмасовите се счупиха. Подсилена рамка, аз не можах да я счупа а съм 96кила в момента. Цена 300 лв. Коментар за сериозни купувачи. Всичко се ремонтира лесно и оказвам съдействие за намиране на части , туниг китове и каквито и да било ремонти За връзка skype DoH_KuXoTa , e-mail oz_racing@abv.bg, GSM 0886510102 , ЛС или директно в темата. k:
Working...
X