Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтиране на cd/mp3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтиране на cd/mp3

    Здравейте,купих си CD/MP3 JVC - препоръчайте ми сервиз някъде в София, където да го монтират...Бях с тръгнал с един приятел да го монтираме, но той като ми видя кабелите и jvc -то отзад, се отказа
    Punto 1.1 SX 95г

    #2
    четеш упътването и свързваш. спазвай цветовете на кабелите и нима проблем. Ако кабелите на говорителите ти са оригинални, от завода производител и имаш четири говорителя проблема е никакъв. от отвора за CD-то триабва да се виждат кабелите за говорителите и да са свързани с евро букса. Ако е срязана тази евро букса, триабва да си купиш но да е като на CD-то.

    Коментар


      #3
      Моя го купих от Техномаркет и там има сервиз. Казаха ми че ако не го свържат в сервиза няма да важи гаранцията, затова им дадох 10 лева и го сложиха.

      Коментар


        #4
        Мерси за помощта - още оня ден го монтирах, но същата нощ ми го вдигнаха от колата, само тялото, панела си е в мене ((За това не писах няколко дена какво е станало... Мислех да го застраховам на следващия ден, но явно ми е доста грешна представата за ситуацията с автоджамбазите.. трябвало е да го застраховам още преди да го сложа.Писах молби в районното, но ми е ясно че нищо няма да стане...
        Punto 1.1 SX 95г

        Коментар


          #5
          такава ни е страната. и моето е купено от техномаркета, но на смешните им техници не ми се даваха 10 лева сам да ми влсъединят двата куплунга. на моето типо му беше изкормено цялото аудио и се наложи да си го правиа сам. съжелявам че не си могъл да се му нарадваш. купи си NIPO от метрото за 130 лева. поне да не те е яд че ще ти свият марково.

          Коментар


            #6
            Честно казано в момента не ми е до ново CD... Трябва да се мине малко време че още ме е яд...В тоя ред на мисли, до мене беше паркирал един приятел, който има CD повече от година и го е застраховал - не са му пипнали колата изобщо... Направо се чудя какво да си мисля.Както и да е - живота продължава и всичко се връща!
            Punto 1.1 SX 95г

            Коментар


              #7
              Съжаляван за това коео ти се случило колега, но в такава държава живеем. То наште хора от Алфа форума имаха идея да направят засада на тия копелета и дано я реализират, щото аман от тия бандити.Това за godinova, я ми кажи нещо повече за NIPO, че трябва да е оборудвам със CD.
              Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
              Uno 75 1.5i.e.8V 88`

              Коментар


                #8
                Сложна работа е това със засадата... едва ли, ако се заложим някоя нощ пред определен блок ще пипнем някое говедо... Аз лично знам място, където почти всяка нощ/вечер се пипа и явно ченгетата са неспособни да направят нищо! Иде реч за една уличка до НДК. Идиотите знаят, че хората си оставят там колите и отиват в НДК и няколко часа ги няма. Целият тротоар блести от счупени стъкла! Старата ми кола два пъти я отварят там, на един колега два касетофона гепиха на трети колега също...
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  относно марката NIPO, не знам къде се сглобява, но модела който е в МЕТРО може да възпроизвежда музика от CD, USB Drive и от тези карти които са за цифровите фотоапарати. в днешно време електрониката е една и съща, но името на производителя качва цената. ако се разровиш из интернета сигурно ще намериш саита на NIPO.

                  Коментар


                    #10
                    Марката е Nippon, взех си такъв и все още се боря с монтирането... Малко дълъг идва, а и ламарината едва влиза в отвора от фабричния касетофон. Онези пластинки, които са за изкарването на касетофона са почти неизползваеми. Т.е. сложа ли го един път, няма махане просто, а и идва малко напред, ще умувам как да го наместя по-назад...
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      mvmrik написа:
                      Моя го купих от Техномаркет и там има сервиз. Казаха ми че ако не го свържат в сервиза няма да важи гаранцията, затова им дадох 10 лева и го сложиха.
                      Аз постъпих по същия начин с Блаупункта CD_MP3 +монтаж = 200лв
                      Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                      ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        Сложна работа е това със засадата... едва ли, ако се заложим някоя нощ пред определен блок ще пипнем някое говедо... Аз лично знам място, където почти всяка нощ/вечер се пипа и явно ченгетата са неспособни да направят нищо! Иде реч за една уличка до НДК. Идиотите знаят, че хората си оставят там колите и отиват в НДК и няколко часа ги няма. Целият тротоар блести от счупени стъкла! Старата ми кола два пъти я отварят там, на един колега два касетофона гепиха на трети колега също...
                        Сложна е защото куките ги пазят, т.е. гепачите плащат на ш****е полицаи да не си вършат работата Аз влизах в районно затова, че съм бил някакъв боклук дето гепи. Но им казах на кукерите, че следващият път няма да съм тук, щото ще го пусна в някой кладенец и няма да има кой да им се оплаче Опитват се да ни накарат да се избиваме един друг, заради някакви 20-30лв. които взимат полицаите от наркоманите за да не ги закачат
                        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                        FIAT Punto 99' 1.7 TD

                        Коментар

                        Working...
                        X