Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безжични рутери Netgear, 50 лв., нови

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Безжични рутери Netgear, 50 лв., нови

    Продавам безжични рутери Netgear WGR614, нови (с гаранция 1 г.) по 50 лв броя. Магазинна цена за същото - ~90 лв НЕ са крадени. Цената е ниска заради нарушена оригинална опаковка, след което производителят си ги е преопаковал в обикновени (нелъскави) кутии и ги пуска на друга цена.Спецификации:54 Mbps Cable/DSL Безжичен рутер с 4-port 10/100 комутаторКлючови характеристики* Скорости на 802.11g - до 5x по-бърза връзка в сравнение с 802.11b* 1 x 10/100 Mbps WAN порт;* Двойна защитна стена - SPI & NAT;* Smart Wizard автоматично открива настройките на мрежата и Ви превежда безпроблемно през инсталацията;* Съвместим с 802.11b и 802.11g устройства;* Споделяне на Internet връзката с всеки компютър в дома ви;* Wi-Fi Protected Access Pre-Shared Key (WPA-PSK);* До 128-bit WEP криптиране;* VPN pass-through support;* MAC address оторизация;За контакти:- e-mail: philip@cablebg.net- ICQ 163019703- skype: filip_dudin- GSM 0899 / 48 14 48, 0883 / 48 23 23В София съм (Редута), но ако някой иска за провинцията - може по куриер с наложен платеж.Отстъпки за 1 бр. не правя, цената е достатъчно ниска. Е, ако се съберат повече хора накуп - тогава може да смъкнем малко

    #2
    До модераторите: това ми е първата обява тук изобщо, мисля, че всичко е точно, но ако имам пропуск или ако това е за към бизнес обявите - коригирайте ме, моля.

    Коментар


      #3
      Philip написа:
      До модераторите: това ми е първата обява тук изобщо, мисля, че всичко е точно, но ако имам пропуск или ако това е за към бизнес обявите - коригирайте ме, моля.
      Правилно, за там е и я премествам в този раздел.

      Коментар

      Working...
      X