Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат 850 купе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат 850 купе

    Този Фиат дали е с оригинална предница или е преправян?!http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.c...19767878246101

    #2
    ..... преправян е в стил "Порше". Няма такъв фиат 850 с тази предница......Жалко обезобразили са колата

    Коментар


      #3
      Варварщина!!! Мамка му! Това е доста ценен модел, особено ако сглобяван у нас
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар


        #4
        Сглобявали сме такъв модел???

        Коментар


          #5
          SHB написа:
          Сглобявали сме такъв модел???
          Да в Ловеч са били сглобявани! Обаче тук откривам /този жълтия/ със същата предница. Може да е някакъв междинен модел м/у Барчета и 850! Скоро си купих "гъбраво" ЗАЗ-че в перфектно състояние иначе бих го взел тоя Фиат!http://home.earthlink.net/~fiat850/wsn423E.htmlААА... Обявата бързо е изчезнала! Светкавично го продадоха!

          Коментар


            #6
            За пръв път чувам...поразрових се в нета и видях за какво става въпрос-Пирин Фиат.ПП Какво е това : гъбраво зазче?

            Коментар


              #7
              SHB написа:
              ...ПП Какво е това : гъбраво зазче?
              Е как?! Иван Грозни - ЗАЗ 965! Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                SHB написа:
                За пръв път чувам...поразрових се в нета и видях за какво става въпрос-Пирин Фиат.ПП Какво е това : гъбраво зазче?
                Тук може и тунинговани да разгледаш:http://users.i.com.ua/~slava_78/zaz/index.htmlА относно Фиата, то точно 850 и 850 спорт са правени в завод "Балкан" Ловеч.http://www.sulla.snimka.bg/album.php...p?lid=1&id=3А в тази статия е цялото ни автомобилно производство през годините:http://autoinfo-bg.com/index.php?m=991&lang=1

                Коментар


                  #9
                  Уважавайте човешките възгледи

                  Първо:Не познавате човека за да го съдите!Второ:Не уважавате стила му!Трето:Едва ли някога сте правили нещо по FIAT от А до Я!Четвърто:Аз съм му колега (макар и от скоро) и не обезобразява автомобили а ги възстановява!Пето:Може и вашата да е "обезобразявал"!!!Шесто:Какво ще кажете за пето А!!!
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.

                  Коментар


                    #10
                    SHB написа:
                    За пръв път чувам...поразрових се в нета и видях за какво става въпрос-Пирин Фиат.ПП Какво е това : гъбраво зазче?
                    Предполагам колегата е имал в предвид гърбаво ЗАЗче.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Re: Уважавайте човешките възгледи

                      batmaha написа:
                      Първо:Не познавате човека за да го съдите!Второ:Не уважавате стила му!Трето:Едва ли някога сте правили нещо по FIAT от А до Я!Четвърто:Аз съм му колега (макар и от скоро) и не обезобразява автомобили а ги възстановява!Пето:Може и вашата да е "обезобразявал"!!!Шесто:Какво ще кажете за пето А!!!
                      Като си му колега, кажи предницата преправяна ли е? Защото в този линк открих /жълтата кола/ със такава предница наподобяваща предницата на Порше:http://home.earthlink.net/~fiat850/wsn423E.html

                      Коментар


                        #12
                        Re: Уважавайте човешките възгледи

                        batmaha написа:
                        Първо:Не познавате човека за да го съдите!Второ:Не уважавате стила му!Трето:Едва ли някога сте правили нещо по FIAT от А до Я!Четвърто:Аз съм му колега (макар и от скоро) и не обезобразява автомобили а ги възстановява!Пето:Може и вашата да е "обезобразявал"!!!Шесто:Какво ще кажете за пето А!!!
                        Без желание да се заяждам ще поясня:На първо - не познаваме човека, но не съдим за него, защото снимката не е на човека, а на неговото "произведение", т.е. обсъждаме колатаНа второ - Как да уважаваме стила му като той не проявява уважение към марката и модела - или с други думи не се придържа към автентичността на модела?На трето - без коментар (ние тука сме от форума БГ МАМА) :D На четвърто - поздравления за това че си му колега , а за другото снимката е красноречива....На пето - със сигурност не е и някоя от моите На шесто - когато посееш буря ще жънеш урагани ... :D П.С. И успех на реставратора....желая му го като любител на класическите модели :D

                        Коментар


                          #13
                          Re: Уважавайте човешките възгледи

                          Buch написа:
                          batmaha написа:
                          Първо:Не познавате човека за да го съдите!Второ:Не уважавате стила му!Трето:Едва ли някога сте правили нещо по FIAT от А до Я!Четвърто:Аз съм му колега (макар и от скоро) и не обезобразява автомобили а ги възстановява!Пето:Може и вашата да е "обезобразявал"!!!Шесто:Какво ще кажете за пето А!!!
                          Без желание да се заяждам ще поясня:На първо - не познаваме човека, но не съдим за него, защото снимката не е на човека, а на неговото "произведение", т.е. обсъждаме колатаНа второ - Как да уважаваме стила му като той не проявява уважение към марката и модела - или с други думи не се придържа към автентичността на модела?На трето - без коментар (ние тука сме от форума БГ МАМА) :D На четвърто - поздравления за това че си му колега , а за другото снимката е красноречива....На пето - със сигурност не е и някоя от моите На шесто - когато посееш буря ще жънеш урагани ... :D П.С. И успех на реставратора....желая му го като любител на класическите модели :D
                          Идеята ми е не да се споря с вас а да ви обясня нещо - Слушайте внимателно,няма да повтарямам- !!!той не е реставратор!!! ОК-за това се разбрахмеЧе го е съсипал, съсипал го е (от реставраторска гледна точка), но че е вложил мисъл към по-добро можете да го видите на живо.Ако съм ви обидил ИЗВИНЯВАМ СЕ
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.

                          Коментар

                          Working...
                          X