Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как излиза водата от купето при включен климатик на Мареа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как излиза водата от купето при включен климатик на Мареа?

    Нещо не ми се връзва цялата схема. Преди месец смених радиаторче на парното, за да не мирише, беше си пукнато. Спря да мирише обаче не знам защо като спра климатика и замирисва на кофти, на мокро куче Помогнете с малко дете съм а не искам такива миризми в купето
    Мареа 1.8HLX 1996г с газов инжекцион PowerJet

    #2
    колега потърси за "мирише (миризма) на мухъл" и "дренаж климатик" Бързо и временно лечение :1: смяна на филтъра2: спрей за климатик от практикер3: спиране на компресора и пускане на външен въздух в купето около 1-2-3 минути преди гасене на двг

    Коментар


      #3
      Може самата кутия(кутията за парното ) да е била пълна с някви мизерий вътре, ако ти си го сменял трябва да си забелязал ама ако е в сервиз може да са претупали работата. Аз имах едно Ауди и като му сменях радиаторче, вътре в тая кутия само мен ме нямаше, листа, косми и какво ли още не. Има едни спрейове, за марка не мога да се сетя, но са точно за това, да изчистват миризмите по въздухопроводите. Даже могат да достигнат и до кутията (май грешно се изразявам) и да "обезпаразитят" вътре. Успех!

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...start=15Май тука е отговора и утре ще проверя
        Мареа 1.8HLX 1996г с газов инжекцион PowerJet

        Коментар


          #5
          от картинката следва колегите tornado от предният линк да е изключително прав, и след като се уверя и аз утре ще прикача и снимки
          Мареа 1.8HLX 1996г с газов инжекцион PowerJet

          Коментар


            #6
            vlado1027 написа:
            от картинката следва колегите tornado от предният линк да е изключително прав, и след като се уверя и аз утре ще прикача и снимки
            Прав съм я намерих дренажа за радост на всички :D
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X