Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на тунинг-генерацията - 19.март, Божурище

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Среща на тунинг-генерацията - 19.март, Божурище

    Скъпи приятели, вече е ясна датата на тунинг-срещата, организирана от www.bg-tuning.net - меропрятието ще се състои на 19.03.2005г. на писта "Божурище" от 12:00. Собствениците ма тунинговани автомобили и такива с мощни Car Audio системи се очакват на полигона в Студентски град в 11:00 за колона до Божурище. ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДА ЗАПОВЯДАТ НА ПИСТАТА В 12:00.Ще бъдат организирани драг-състезания, надсвирване и оценяване на оптичния тунинг. Ще попитате, защо не организираме и оценка на вътрешния тунинг - гонките ще покажат най-добре кой какво е направил с автомобила си.При надсвирването ще се гледат най-вече качеството на звука и обезопасеността, като съдиите имат право да дават бонус-точки за дизайн и SPL.При състезанието за оптичен тунинг критериите ще бъдат "оригиналност", "качество на изработката", "съвместимост на елементите" и "цветово оформление", като съдиите си запазват правото да дават бонус-точки за интериорни решения, винили и др. Една кола обаче няма да пада надолу в класирането, ако тунингът не е цялостен, като това не означава, че хората, които не са променили всичко в своя автомобил, ще останат неоценени.Входът ще бъде 2лв., както винаги на Божурище.С удоволствие ще отговорим на вашите въпроси, ако имате такива!е-mail: webmaster@bg-tuning.net GSM 0888 72 34 70

    #2
    Редактирах си поста горе - там е точната информация

    Коментар


      #3
      Я кажете ще ходите ли

      Коментар


        #4
        аз май ще ходя с еднн приятел, тук обаче няма никаква активност, изглежда няма желаещи
        FIAT Stilo 1.4 16V
        FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

        Коментар


          #5
          Кога пак ще има гонки?Никога не съм бил на такива и ми е много интересно
          SKODA 105L '78
          PUNTO 1.2 MPI ELX '94
          FIAT 126p '89
          TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
          GRANDE PUNTO 1.2 '06

          Коментар


            #6
            започват от 01.04.2005 всяка събота и неделя (май и петък но не съм сигурен) и вероятно ще бъдат много по интересни от на 19-и сега, (изложиха се организаторите)
            FIAT Stilo 1.4 16V
            FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

            Коментар

            Working...
            X