Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.4 16V 2001г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.4 16V 2001г.

    Данни:Дата на производство - март 2001 г.Тип двигател - БензиновСкоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 116000 кмЦвят - Светло сивОсобености:2(3) ВратиABSAirbagБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаКлиматроникМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеЗа повече информация на телефон 0898 47 11 51 Пепи
    Прикачени файлове
    Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

    #2
    За какви пари се продава, май никьде не пише.

    Коментар


      #3
      това е най-малкия кахърволана и салона са мръсни все едно майстора или тенекеджията който я е направил си оставил ръцете навсякъдецена нямаподробности няма кога е внесена например и т.н.селска работа
      фиат браво 1.4 12в
      фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

      Коментар


        #4
        Не съм слагал цена точно заради такива хора, които се нещо им пречи. А дали майстора си е оставил ръцете или не, това си е отделен въпрос. Ти да не мислиш, че твойта кола не е била леко ударена преди да я купиш. Ама аз незнам защо изобщо се занимавам с ...PABLITO - цената е 4000 лв, братле.
        Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

        Коментар


          #5
          1) преди да раздаваш епитети селчо нека ти напомня че не съм от тоя кръг хора с които пиеш кафето всеки ден там у дупница2)от това се вижда какъв си тъп селинджър като си пускаш нещо за продажба и то е цялото в мръсотия толкова ли те мързи да хванеш една кофа с вода и парцал да я измиеш ПОНЕ малко? да не продаваш трактор случайно? цената не съм я коментирал всеки си оценява своето и си го продава на каквато цена си иска така че там не се бъркам.ама да му таковам таковата вземи я измии бе мишок3) казах ли ти че си прост селянин? кога е имало 1.4 16в с надпис STEEL ? там в дупница права кола не се продава все боклуците на европа докарвате за да изядете малко хляб малки мошеници мишоциразбра ли сега ванка секси или пепа прашката ти викат?
          фиат браво 1.4 12в
          фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

          Коментар

          Working...
          X