Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

заден спойлер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    заден спойлер

    колеги някой знае ли от къде мога да намеря заден спойлер за типото,и евентуално колко пари е.

    #2
    http://www.lion-tuning.com/fiat/fiat.htm

    Коментар


      #3
      Тея от Лион са много зле. Карах ги да ми направят капачки за джантите на БМВ-то като им давах по 20 кинта на капачка, казаха че не могат, после им казах даите ще модифицираме тези, пак нямало да стане, е накрая сам си направих капачките. Пиша този пост защото когато тръгнах да търся кой да ми прави капачките при колегите от БМВ имаше 1-2-ма оплакали се от Лион Тунинг (ако може да се нарече тунинг), като на единия и оригиналните капачки не ставаха за нищо, но аз подходих с низхождение (е по-добре че лионите не ми скапаха и моите капачки). Та колега аз лично не бих им се доверил...А ти понеже си от София там имате много... що не си го обиколил вече

      Коментар


        #4
        Абсолютно на същото мнение съм за "Лион". Ама спойлера за Типо го има на калъп,няма да се преправя, китосва и т.н. Затова може да си позволи според мен. Лично аз никога няма да си оставя колата там. В София- Сиджи го има тоя спойлер,ама съм чувал и за него гадни работи. Аз лично от БГ няма да си дам парите за спойлери.

        Коментар


          #5
          Re: заден спойлер

          Speedfire написа:
          колеги някой знае ли от къде мога да намеря заден спойлер за типото,и евентуално колко пари е.
          Оги от Девил Тунинг,тва е твоя човек
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #6
            Re: заден спойлер

            Selqatin написа:
            Speedfire написа:
            колеги някой знае ли от къде мога да намеря заден спойлер за типото,и евентуално колко пари е.
            Оги от Девил Тунинг,тва е твоя човек
            повече инфо?
            Пауър из нотинг уитаут гума
            Cinq 16v , Delta 1 2.0

            Коментар


              #7
              благодаря за мненията,и аз мисля,че нашите тунинг фирми не са се развили достатъчно.Другото решение е от някоя автоморга

              Коментар


                #8
                Speedfire написа:
                Другото решение е от някоя автоморга
                И аз съм решил да си търся и то ако може оригинален - втора ръка та ето потърси на тези адреси: http://www.fiat-ruse.hit.bg/morgi.htm
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Re: заден спойлер

                  bobi_m написа:
                  Selqatin написа:
                  Speedfire написа:
                  колеги някой знае ли от къде мога да намеря заден спойлер за типото,и евентуално колко пари е.
                  Оги от Девил Тунинг,тва е твоя човек
                  повече инфо?
                  Ogi 0888224447
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #10
                    знаеш ли при Оги какви са му цените.А в Анкол има може би най много части

                    Коментар


                      #11
                      Re: заден спойлер

                      Selqatin написа:
                      bobi_m написа:
                      Selqatin написа:
                      Speedfire написа:
                      колеги някой знае ли от къде мога да намеря заден спойлер за типото,и евентуално колко пари е.
                      Оги от Девил Тунинг,тва е твоя човек
                      повече инфо?
                      Ogi 0888224447
                      офф:този девил тунинг май има само един калъп за брони,виждал съм около 10 коли,3 от които са в дружба2 с еднакви брони,само различни размери,а мен не ме кефат особено канготои тея смешни спойлери по таваните на колите

                      Коментар

                      Working...
                      X