Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Световен шампион във Формула 1 при пилотите...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Световен шампион във Формула 1 при пилотите...

    Здравейте,иска ми се да разберем настроенията във форума свързани с формула 1. Поради тази причина съм пуснал тази анкета. Аз съм фен на пилот,който не се състезава вече,поради ред причини,които за съжаление не произтичат от него самия,но това е друга тема. Та сега аз симпатизирам на Кими Райконен и лично много се надявам да защити титлата си. Не казвам,че е най-заслужилия,защото конкуренцията в лицето на Люис Хамилтън и Филипе Маса е много силна. Ами те са дори пред него в момента. Роберт Кубица е много силен ,но няма късмет. Някои противници обвиняват БМВ за това ,че толелират бързия Ник,но според мен не са прави. Иначе германеца ,както и другото старо куче Ярно Трули са перфектни пилоти. Мисля,че сме свидетели на един от най-интересните сезони,затова съм сигурен че ще има много разностранни симпатии. Ако някой има предвид и друг пилот нека да каже,но ще е хубаво и да се обоснове. В анкетата съм изписал имената,на пилотите с най-голям шанс за световната титла!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    #3
    ......много ми се иска Маса да триумфира накрая....но за съжаление гласувах за Хамилтон, защото:1. Хамилтон е изключитилен пилот, колкото и да не ми харесва като човече 2. Той вече има негативния опит от миналата година когато изпусна титлата в последните кръгове и се съмнявам да допусне същата грешка. Вижда ми се помъдрял. Четох едно негово изказване , че оттук нататък стремежът му ще е да завършва всяко състезание с максимум точки. Това е стратегия на бъдещ световен шампион.3. Кими вече не си дава никакъв зор, явно се задоволява с титлата от миналата година. Абе няма хъс нещо.... Общо взето си се вози......Още повече от Ферари обявиха че ще помага на Маса за титлата.... 4. Маса е от тези пилоти на които е съдено да са добри но никога достатъчно добри за да са шампиони...... Дава максимума от себе си всеки път, но си мисля че това няма да бъде достатъчно накрая.....5. За Кубица мога да кажа само хубави неща, но според мен няма шанс за титла.....Все пак стискам палци на Маса и FORZA FERRARI

    Коментар


      #4
      колкото и да не ми се иска...най-вероятния шампион е Хамилтънна Маса му трябва малко повече постоянство (май психически не издържа)Кими няма късмет този сезон
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #5
        Симпатизирам на Кими. В миналото на Хакинен. Просто много ми допада скандинавският манталитет на водене на болида. Ледено спокойствие, перфектна техника, интелигентност, неподвласност на емоциите /макар че последното състезание Кими малко се поизложи, като прегази механика си /. Гласувам за него. Назад е, но все още шансове има.
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          #6
          Re: Световен шампион във Формула 1 при пилотите...

          Jimy написа:
          Здравейте,иска ми се да разберем настроенията във форума свързани с формула 1.
          Макар Хамилтън да се е устремил пред всички , и да е с най-много точки, мисля че ферари не са без зъби и шампионът ще е Фелипе Маса. Кими е симпатично момче, но тая работа си иска постоянство и каране, и късмет, разбира се.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #7
            stivst написа:
            Симпатизирам на Кими. В миналото на Хакинен. Просто много ми допада скандинавският манталитет на водене на болида. Ледено спокойствие, перфектна техника, интелигентност, неподвласност на емоциите /макар че последното състезание Кими малко се поизложи, като прегази механика си /. Гласувам за него. Назад е, но все още шансове има.
            http://virtual.finland.fi/netcomm/ne...ntNWSAID=66613
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #8
              Това с Райконен миналата година беше чист късмет!предпочитам Маса да е шампион
              uno-1.5i понто 1.2i

              Коментар


                #9
                Аз пък съм на мнение че нито едно от тея пишлемета не заслужава да стане Шампион Единия го подпират с пари другия алкохолик третия шматка няква и кара на настроение............................След като се отказа Батко( Мишо Шумахера ) викам е няма кои друг ще викам за Такума Сато ( Ако не е друго той поне има ясно поставена цел с висше - да торпилира поне по един на състезание нали трябва да си защитава реномето на камикадзе)

                Коментар


                  #10
                  Благодарности, gantcho!Веднага си сложих този сайт във Favorites Фен съм на всичко скандинавско. А в зимните спортове винаги имат уникални индивиди!
                  FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                  FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                  Коментар


                    #11
                    В автомобилните спортове няма, а и няма и да има по-успяла нация от Финландия. 5 милиона души, а половината световни шампиони в авто-спорта са от там Само дето поркат като за последно а нямат и тренинг
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #12
                      Много съм учуден на факта ,че има толкова много фенове на Маса. Аз лично немога да го приема все още на сериозно. Факт е ,че е много добър в квалификацията,но след това ... . Верно е също ,че последните ДВЕ състезания е перфектен,но аз немога да съм напълно сигурен ,че ще успее да се пребори ... най вече със себе си!!! Друго което не му харесвам е ,че е вълк единак, т.е. не играе за отбора а за себе си. Имаше стартове ,в които трябваше да мисли отборно,а не егоистично...това е мое мнение и неискам да го натрапвам,а да го споделя с приятели!!! Ако спечели ще се радвам разбира се,но ще ме е яд за бат Райко.
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #13
                        Jimy написа:
                        Много съм учуден на факта ,че има толкова много фенове на Маса. Аз лично немога да го приема все още на сериозно. Факт е ,че е много добър в квалификацията,но след това ... . Верно е също ,че последните ДВЕ състезания е перфектен,но аз немога да съм напълно сигурен ,че ще успее да се пребори ... най вече със себе си!!! Друго което не му харесвам е ,че е вълк единак, т.е. не играе за отбора а за себе си. Имаше стартове ,в които трябваше да мисли отборно,а не егоистично...това е мое мнение и неискам да го натрапвам,а да го споделя с приятели!!! Ако спечели ще се радвам разбира се,но ще ме е яд за бат Райко.
                        Аз това за вълкът единак бих казал че отива повече за Райкунен, също доста пъти трябваше да мисли за отбора а не само за мястото което ще заеме на стълбичката.
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #14
                          мм

                          idm написа:
                          Аз пък съм на мнение че нито едно от тея пишлемета не заслужава да стане Шампион Единия го подпират с пари другия алкохолик третия шматка няква и кара на настроение............................След като се отказа Батко( Мишо Шумахера ) викам е няма кои друг ще викам за Такума Сато ( Ако не е друго той поне има ясно поставена цел с висше - да торпилира поне по един на състезание нали трябва да си защитава реномето на камикадзе)
                          абсолютно си прав колега и аз съм на същото мнение.след отеглянето на шумахер Сато ми беше любимец
                          uno-1.5i понто 1.2i

                          Коментар


                            #15
                            Jimy написа:
                            Много съм учуден на факта ,че има толкова много фенове на Маса. Аз лично немога да го приема все още на сериозно.
                            Много грешиш ако си решил че темата е "На кой сте фен" , колега, въпросът е кой смятаме че ще е шампион. Макар че, нека погледнем състезанията на Маса през сезона, та ако не бяха тия повреди на колата му, досега той щеше да е потрошил всички от бой...
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар

                            Working...
                            X