Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам супер ФИАТ БРАВА 1.9ТД100

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам супер ФИАТ БРАВА 1.9ТД100

    5500 ЛВ. Данни:Дата на производство - юли 1998 г.Тип двигател - дизелМощност (к.с.) - 100 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 250000 кмЦвят - Tъмно син метОсобености:4(5) ВратиABSAirbagАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване колата е с леки забележки по боята -нищо фрапиращо, просто нормални следи от автомивка и т.н всички екстри си работят нормално.Има каско до август догодина, няма нищо за сменяне по колата.перфектна е отвсякъде
    Прикачени файлове

    #2
    Да помогна и аз малко със снимки ,че още съжалявам че я продадох на Dimo_J
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      И аз не съжалявам, че я купих... само съжалявам, че не ми даде джантите тогава... а ако сега ми ги дадеш ти обещавам, че няма да я продавам

      Коментар


        #4
        И без да виждам снимките на МЕМО я познах от раз.МЕМО ти скоро не беше писал във форума май и рекламираш колата а?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          струва ми се че му е много мъчно за нея... така както на мен ще ми е мъчно защото колата е направи невероятна... всъшност.. вече не се продава.... поне за сега

          Коментар


            #6
            Ключ.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X