Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дръжки за вратите? БРАВА!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дръжки за вратите? БРАВА!!!

    Пичове виждали ли сте някъде да продават алуминиеви дръжки за вратите?! Карам Брава и дръжките ми са в ужасно състояние, а май е и често срещана болест. Мисля, че ако са от алумин :D ще са с по-дълъг срок на годност.
    Почиствам пътни знаци.

    #2
    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    Коментар


      #3
      Аз на моята изрязах гумата с ножСега не дразни толковаГледам доста хора така са направили
      Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

      Коментар


        #4
        hf hpe е прав трябва от 147 да си вземеш за да са алуминиеви, обаче аз като бях решил да слагам такива ме разубедиха цените.ако намериш някаде на нормална цена моля те пиши.всъщност за да не се ронят така може да си купиш и от Мареа има боядисани с цвета на колата

        Коментар


          #5
          Аз го нямам този проблем. На мойта Мареа не са гумени а са от нещо като пластмаса и са с цвета на купето. Защо са различни на Бравата и на Мареата?
          FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

          Коментар


            #6
            hf hpe написа:
            това е наистина много слабо мястовиждал съм като тунинг да се продават но се слага алуминия върху старата дръжкавиждал съм и на снимак за предната врата сложена от алфа 147иначе ако не са супер прецакани аз ги обръщам и левите ги слагам отдясно и обратното, има си малко играчка при разглобяването и се чупи една пластмаска леко но всичко си работитака изронената част остава отдолу и не си личи изобщо(или ако се вгледаш в краен случай)
            Мойте са супер прецакани вече и едва ли ще стане с обръщане. Идея е да се облече старата с алуминий. А за дръжките от 147 по добре от Мареа 4 дръжки да грабна много грозно само отпред да сложа лъскави. Има тук в Пловдив един магазин до който още не съм отишъл и ми казаха че там можело да си поръчаш ако наистина става ще пиша във форума.
            Почиствам пътни знаци.

            Коментар


              #7
              ще чакам да пишеш.можеш да сложиш задни дръжки и отпред/без патрон/. Предполагам че я отключваш с дистанционното.

              Коментар


                #8
                Alexius написа:
                ще чакам да пишеш.можеш да сложиш задни дръжки и отпред/без патрон/. Предполагам че я отключваш с дистанционното.
                Ще видя какво мога да направя. Между другото ще пробвам да ги облечем тук с алуминиева ламарина - работя в строителна фирма и имаме тенекеджииска работилница. Само трябва да намеря накаква подобна дръжка, за да не прецакама съвсем моите.
                Почиствам пътни знаци.

                Коментар


                  #9
                  И моите са в ужасно състояние и това много ме дразни.До сега съм ги намирал за 32лв - Брава и 42лв- Марея.icko PB7932XB..може ли да ми кажеш къде има такива за Марея боядисани с цвят на купето.Аз имам Брава и мисля,че стават и от Марея.Само едно ръбче по средата ги различава.А от Алфа 147,тя не е ли двувратка?Купих една от Италианеца 20лв от Марея,но е сиво боядисана.Заменям я за бяла...хе-хеУспех!И който има инфо да пише...
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    И на Бравото дръжките са в окаяно състояние. Когато ми го докараха от Германия, първото нещо което ми хрумна когато ги видях беше "Тази кола явно е горяла" и започнах да оглеждам за следи от буен пожар..... Така и не можах да си обясня защо така "изгарят" тези покрития. За смяната - като гледам какви

                    Коментар


                      #11
                      Още веднъж благодаря на Alexius. Линка е много полезен и ще ми свърши идеална работа .

                      Коментар


                        #12
                        Alexius написа:
                        Какво им се плашиш на тези кори. Сваляй без да се притесняваш.В един английски форум бях срещал подробни снимки как да свалиш корите. Ако ги изровя ще ти дам адреса.
                        ако има някъде за на браво корите, ама не на вратите корите, а тия отзад дето са ще е супер
                        ex Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          #13
                          кои отзад? на багажнка ли?

                          Коментар

                          Working...
                          X