Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сервиз в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    сервиз в Пловдив

    здравейтеможе ли да ми кажете къде в Пловдив има сервиз за компютърна диагностика?Или нещо свързано с ремонт на компютъра за фиат Брава?

    #2
    Какъв е проблема който изисква тая диагностика че си спомням че скоро си купи колата и толкова бързо да се скапе? Да не е нещо друго?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Re: сервиз в Пловдив

      lubka написа:
      здравейтеможе ли да ми кажете къде в Пловдив има сервиз за компютърна диагностика?Или нещо свързано с ремонт на компютъра за фиат Брава?
      Питай в BOSCH сервиза на Скобелева майка, но имай едно на ум! Там влизаш със собствени идеи а излизаш с идеите на "майсторите", които в последствие могат да се окажат скъпи! Но поне имат апаратурата! Но ако ще е за ремонт - Маджик кар сервиз в двора на Аптечно АД на Пещерско шосе!Успех
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #4
        Не, не се е скапала.искам да ми прегледат колата. От време на време нещо цъка отзад на багажника. Имам чувство че имам бомба с часовник. Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Мой колега каза че клемите не дават контакт. Незнам точно, всички светлини работят, всичко е наред уж.

        Коментар


          #5
          Ако действително е нещо контактно далеч не ти трябва компютърна диагностика - само рискуваш някои "майстори" да ти прецакат колата или най малко да те "суровакат" за несъществуващи проблеми!На първо време вземи едно памуче и малко спирт (или водка например), вдигни капака на багажника, намери клемите - те са четири медни квадратчета и си ги почисти с памучето, предавително натопено в спирта. Ако "цъкането" е искрене от там, така ще се оправи.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Благодаря ви. Водката помогна.....Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

            Коментар


              #7
              lubka написа:
              Благодаря ви. Водката помогна.....Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
              Винаги е помагала... ... и не само на автомобили !
              Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
              Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
              BlueStorm transforms . . .
              . . . !!!

              Коментар

              Working...
              X