Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо Ферари се прецакват...???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо Ферари се прецакват...???

    Много ме е яд, че Ферари се проявяват като новобранци. Имам предвид това ,че се издъниха елементарно. При условие , че имаш гръмнал двигател ,установил си какъв е проблема/дефектен детайл от ДВГ-то/ и пускаш топ пилота ти с риск изобщо да не завърши,както и стана. Много жалко,но дори с наказание за евентуално сменен двигател аз съм сигурен ,че бат Райко щеше да се пребори ако щете дори и за една точка.
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    #2
    те установиха проблема ама Раико беше длъжен това състезание да кара пак със същия мотор и нямаше как да отстранят и при него повредата
    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

    Коментар


      #3
      Остава да чакаме следващото състезание... Иначе и аз съм много разочарован!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Райконен и реактивен двигател да му сложат докато не спре да се държи като 12 годишен пубертет, не спре да се налива като казак и не спре да се чуди на коя да го мушне а се сети, че му плащат да кара и точно това трябва да прави нищо няма да постигне. Просто от няколко състезания е тотална дупка. Никакъв хъс за победа и класиране в челото. А Маса направо изригна този сезон, супер амбициран и нахъсан! Евала! Явно Шуми доста съвети му е дал защото Маса коренно си промени карането и постиженията от предишните сезони. И ме кефи как никой не го слагаше в сметките а той натрива носа на негърчето старт след старт :D
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          uBoy написа:
          те установиха проблема ама Раико беше длъжен това състезание да кара пак със същия мотор и нямаше как да отстранят и при него повредата
          Така е,но трябваше да сменят мотора. Верно ще го накажат,но с какво 10 позиции назад на старта. Трябваше да се прежалят и аз съм сигурен ,че щяха да вземат поне една точка с Райконен. Иначе съм съгласен,че този сезон нещо с него не е както ни се иска. Докато Масата взе да прави добри състезания! Стабилен и без много пренавивки успява да постигне желаното. Аз лично не съм му фен,но се радвам на успехите му и ако стане СШ ще напълно заслужено. Аве той трябваше да стане още миналата година СШ ама ...
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Аз лично съм доволен от Маса,а той показа че не е по малко талантлив от съперниците си.За Райконен не знам, не съм достатъчно компетентен,а пък и всеки си има лоши моменти в живота.
            Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

            Коментар


              #7
              Scorpion_BV написа:
              Райконен и реактивен двигател да му сложат докато не спре да се държи като 12 годишен пубертет, не спре да се налива като казак и не спре да се чуди на коя да го мушне а се сети, че му плащат да кара и точно това трябва да прави нищо няма да постигне. Просто от няколко състезания е тотална дупка. Никакъв хъс за победа и класиране в челото. А Маса направо изригна този сезон, супер амбициран и нахъсан! Евала! Явно Шуми доста съвети му е дал защото Маса коренно си промени карането и постиженията от предишните сезони. И ме кефи как никой не го слагаше в сметките а той натрива носа на негърчето старт след старт :D
              Напълно подкрепям!!!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Да, Маса-та направи последните две състезания много добри. Нахъсал се е яко момчето и това дава резултати. Браво! Още обаче не се забравят слабите му представяния и особено на Силвърстоун, където стана за смях. Също така и няколко пъти изпреварван от Хамилтън и то съвсем елементарно и безпроблемно. Ако успее да стабилизира карането и е постоянен, а и оправят ферарито ще е интересно до края на сезона. Аз няма да крия, че съм за Хамилтън, по простата причина че за втори сезон във шампионата има рекорден брой подиуми, агресивен, а както се вижда и напоследък и стабилен в проявите. За Райко няма какво да кажа, дано да се оправи, че изглежда не му се кара много-много вече. Колкото до гръмналия му двигател във Валенсия все си мисля че има връзка между инцидента с механика. Колкото и да е "леден" , мисълта че е сгазил човека от екипа му няма начин да не е изместила вниманието му от карането на болида. Хайде, пък нека най-заслужилия да стане шампион!
                FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                Коментар


                  #9
                  На "ледения" със сигурност му се "дръпна лайното",като блъсна механика си! Какъвто и професионалист да си неможе да останеш супер концентриран. Аз обаче колкото и да ми се иска немога да застана 100% зад Масата! Защото освен глупавите проблеми,за които самият той имаше вина немога да му простя идиотската маневра на старта в Монако: затвори Райконен,като не му дойде на пипката ,че по този начин отваря пистата за Хамилтън и той си взе втората позиция най-спокойно,т.е. без борба!!! Разбира се,че има много положителни изяви,но ако зад и пред него няма никой!!!
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #10
                    Наистина, общото впечатление досега от Маса е че кара само на суха и свободна писта пред него. Дойдат ли облаци, дъжд, трафик - го няма. А в крайна сметка всички искаме да гледаме изпреварвания. Иначе за старта в Монако си мисля че едва ли мислят кой им идва от ляво или отдясно, по-скоро гледат да се измъкнат по-напред.
                    FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                    Коментар


                      #11
                      100% мислят,но Масата не прецени тогава достатъчно добре ситуацията. Той беше на по-удобната част на пистата,защото беше от ляво и на чисто, а следваше десен завой. Маса обаче направи маневра,като се изнесе в дясно , бат Райко беше запушен ,а стартиращия от трета позиция Люис беше с чиста писта пред себе си!!! Това са моите наблюдения ,разбира се. Лошото е при него прекаленото желание за изява и от там са и грешките му. Ако е по неебателен и в същото време безкомпромисен ще доминира в почти всички състезания, както прави именно Люис Хамилтън. Не съм му фен обаче ,старите кучета ги направи бърливи и сега щем не щем е най-голямата звезда в Ф1.
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Може пък да е искал да се защити и от Райко, не само от Люис, не е ясно. Съгласен съм с теб, че е малко недомислена маневра. Както и странно ми беше че не се защитава въобща като го изпревари Люис в Германия. Чак ми стана тъпо че толкова лесно го пусна Ще ги видим сега на Спа, ще е интересно състезание със сигурност.
                        FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                        Коментар


                          #13
                          Много интересен сезон,но малко ме е яд ,че Ферари сами се "бият" !!! Някак си Хамилтън му е прекалено лесно ,за да се провалят жабарите толкова елементарно. Но както каза на Спа е винаги мнооого интересно и ще видиш "червените" как ще накажат твоя любимец Успех!
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #14
                            Аз също съм оптимист за стрелите и по-скоро за Люис, макар че не мога да съм толкова сигурен в успеха колкото ти за червените. Просто ще се надявам да нямат проблеми и да се борят мъжки. А кой-кого ще накаже ще се разбере като свърши състезанието А това че Ферари сами се бият, означава само едно - че не заслужават да са първи Успех и на теб!
                            FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                            Коментар


                              #15
                              иван07 Септември 2008 18:28 ч.Много са глупави тия от ферари. Трябваше да вкарат и Маса за смяна на гуми. Той нямаше какво да губи. Пилота зад него беше на 40 секунди. Можеше после да ги вземе и двамата"
                              Това е мнение от друг сайт,който е свързан с Ф1. Мнение,което подкрепям напълно. Видяхме, какво направи бързия Ник,браво! С една дума и според мен Ферари се провалят сами в най важните моменти. Всъщото време Маса се проявява ,като истински шампион.Жалко за Кими,защото състезанието в Белгия трябваше да го върне в "играта".
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар

                              Working...
                              X