Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.6 16v SX с клима !!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.6 16v SX с клима !!

    Здравейте колеги, продавамFiat Bravo 1.6 16v SX 103 h.p. пълен инжекцион, Пробег: 89 300км. Година: 1998цвят: светло син металик особености:2/3 врати AirbagАлармаГазова уредба Ел.СтъклаЕл.ОгледалаЗастраховка ИмобилайзерКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредба Халогенни фаровеЦентр. заключванеКолата е закупена миналата година, месец Август, на 74 000км. Монтирах и газова уредба LOVATO с 25л. бутилка, автоматичен превключвател бензин газ на 1700 оборота, има емулатори на дюзите. разход на газ : ВТ - 11л./100км. ; Варна - 12-13л./100км.; извънградско около 7-8л./100км. в зависимост от скоростта.Сменени са:3 пъти въздушният филтър(на 7000км., последният преди 1000 км.);2 пъти маслото с филтъра (и антифриза при покупката); поленов филтър преди 1000км.; 4те амортисьора + преден десен носач; ляв халоген (беше изгорял при покупката); сменени бравите на вратите; 4 тампона на биалетката; задни спирачни помпи и накладки (FERODO), предни спирачни маркучи и стъргане на барабаните преди 2000 км.; масло на скоростна кутия Тутела, заедно с лагер на полуоска (INA) и маншона преди 2000км.; сменен превключвател на мигачите и фаровете; сменена спирачната течност (TEXACO) и хидравличната на сервото(CASTROL TD-Q) преди 2000км.; сменени свещи от оригиналните на NGK BKR6EKC преди 3000км.; кабели за свещите Magnetti Marelli преди 400км.;Акумулатор след закупуване на колата; Ангренажен ремък Dayco с ролките и пистовите ремъци преди 2500км. Ходовата част и спирачките са в отлично състояние, като цялата работа е извършвана от колегата ’/////’ (Живко) като му благодаря за коректната работа . Много запазен салон, 4 чисто нови летни гуми Sportiva Z 50 с 1 година гаранция на няма 400 км (не са по снимките).; CD Sony CDX GT 222 (на 4 месеца, в гаранция) с усилвател Blaupunkt GT 400 (2x75RMS или 1x170RMS), монтирани в задната кора говорители Kenwood 2x80RMS, с което багажника си остава използваем напълно.Лек тунинг на броните (не е фрапиращ); Джантите са 15" на 6J с никелирани винтили, абсолютно изправени и перфектно балансирани с гумите от един търновски маг (благодарности на колегата Tornado за препоръката) Има 4 железни джанти 14" с зимни гуми за още поне 1 сезон ! Атрактивен Рег. Номер и тонирани стъкла, като задните са затъмнени !!! Червен неизползван ключ и син ключ, неизползвана (поне от мен) резервна гума и пълен комплект с крик ключ за болтове.. Колата няма никакви следи от моето използване. Мога да предположа че километрите са реални, тъй като свещите имаха знака за оригиналност, кабелите също, а при смяната на задните накладки едни скоби също, а те не се продават, вървят нови в комплект. Стикер на Фиат Форума Двигателя не гори масло, нито антифриз, не пуши .. Има Застраховка Г.О. в Дженерали до края на годината, както и Пълно Автокаско до края на юли 2009г. Колата се продава защото търся, по малка. Не приемам бартери(освен ако не е нещо много запазено и малко пак с клима), много съм си я пазил, не съм я юркал и не бих я продавал ако не ми трябваше по-мъничка. Цената е по договаряне ! Оферти само на Л.С, а след 2ри ще сложа и тел. номер за връзка и обява в Mobile.bg. В момента колата е във Варна, след 2ри Септември най-вероятно във В.Търново !В профила ми има още няколко снимки и информация за подобренията.Засега това се сещам, въпроси на Л.С. :D
    Прикачени файлове
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    С газов инжекцион ли е или обикновенна газова уредба?И напиши някаква цена за ориентир.Също така има ли вариант да се продаде без музиката и зимните гуми и евентуално с колко пада цената при това положение?
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

    Коментар


      #3
      msi написа:
      С газов инжекцион ли е или обикновенна газова уредба?И напиши някаква цена за ориентир.Също така има ли вариант да се продаде без музиката и зимните гуми и евентуално с колко пада цената при това положение?
      аз виждам, че не е газ инжекцион. а па как е вкарана газта преди дросела ебаси грубото
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        аз виждам, че не е газ инжекцион. а па как е вкарана газта преди дросела ебаси грубото
        ако беше инжекция нямаше да го пропусна а незнам как е правена газовата, но работи супер и с нея пък никога несъм имал проблеми, или гърмежи. правена е от човек , който за Търново е един от добрите газаджии и до 90 върви почти както на бенз, а разхода и е абсолютно нормален капвам 20лв газ и с 4 души и багажа им стигаме до ВТ от Варна и там карам градско още 50 60 км
        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #5
          Не разбрахме цената, колега ? бравото е добро успех с продажбата !

          Коментар


            #6
            Несъм определял цена, защото в момента съм ангажиран за известно време, и нямам време да преровя mobile.bg и да и сложа иначе след 2ри септември я слагам и там с цена, и тук ще я обявя, която ще може да се коментира. Предполагам че цената ще е малко над 4000лв, но несъм в час в момента затова не се нагърбвам . Сложил съм я тук за някой с конкретни предложения за цена или за други, да я имат наум поне до началото на другия месец мерси за пожеланията
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              Колата е страхотна(поне на външен вид). За пръв път ми ляга на окото Браво.
              Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
              Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

              Коментар


                #8
                мерси колега
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  колата е супер и е доста запазена и адски добре потдържана. тази кола съм я карал и преглеждал обстойно! който я вземе няма да звърка!!! гаранция давам!успех с продажбата колега !!!

                  Коментар


                    #10
                    Да ти предложа бартер за Пунтото на жената, ама няма клима....Пък какво по-малко от Бравото ще вземеш... не знам.Ако ме питаш мен - карай си го - тъкмо си го превел в изряден вид и ще почнеш да стягаш някоя друга коруба.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Yavor написа:
                      Да ти предложа бартер за Пунтото на жената, ама няма клима....Пък какво по-малко от Бравото ще вземеш... не знам.Ако ме питаш мен - карай си го - тъкмо си го превел в изряден вид и ще почнеш да стягаш някоя друга коруба.
                      И аз това му викам, ама не му увира главата...Замаян от любов и учене. Човек щял да става

                      Коментар


                        #12
                        coolboby написа:
                        Yavor написа:
                        Да ти предложа бартер за Пунтото на жената, ама няма клима....Пък какво по-малко от Бравото ще вземеш... не знам.Ако ме питаш мен - карай си го - тъкмо си го превел в изряден вид и ще почнеш да стягаш някоя друга коруба.
                        И аз това му викам, ама не му увира главата...Замаян от любов и учене. Човек щял да става
                        хахаха
                        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                        Коментар


                          #13
                          Много добро и спретнато Браво. Как така реши да взимаш по малка кола ? В този форум колега се продават само бараки за без пари . Хубавото никой не го цени . Аз спрях от продажба моята . Истината е че на хората им се карат каруци без да дават много пари. Извинявай за спама и успех в продажбата . Надявам се новата количка да е от семейството .
                          http://vbox7.com/play:1631a342
                          http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                          http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                          http://vbox7.com/play:a122a77b

                          Коментар


                            #14
                            Абе, Сашо, ти си ненормален да си даваш колата! Толкова старание вложих! Друг ще се радва на твоя пропуск!

                            Коментар


                              #15
                              ///// написа:
                              Абе, Сашо, ти си ненормален да си даваш колата! Толкова старание вложих! Друг ще се радва на твоя пропуск!
                              имаш още една бира при продажбата, за вложения труд
                              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X