Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кола се прекатури на Цариградско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кола се прекатури на Цариградско

    26.08.2008 08:26 Малко след полунощ лек автомобил се преобърна и излезе от платното на "Цариградско шосе"Като по чудо, возещите се в него четирима младежи, останаха невредими.Колата се движела с много висока скорост в посока "Орлов мост", в района на БТА напуснала пътното платно, преобърнала се, и спряла в близост до жилищен блок. В колата са пътували 3 момчета и едно момиче. Не са пострадали. dnes.bg
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Големите пичаги...ле ле колко големиии сааа! Веднъж на един тииинпич му казах,че ще е по голям мъж ако закара гаджето си живо и здраво на някое красиво място и там ... ,отколкото това да я утрепе докато се надува с трошляка си! Уж ме разбра,беше тръгнал да ми се дръвчи,но май се замисли и си продължи спокойно.Трябва да има лекции или отделни часове в училищата за безопастността по улиците. Но не от тея идиотските: тоя знак е такъв и такъв,дреме им...трябва да има уроци с това какво може да се случи реално. Защото ми писна...млади хора в статистиката и безсмислени смърти.
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #3
      Jimy написа:
      Големите пичаги...ле ле колко големиии сааа! Веднъж на един тииинпич му казах,че ще е по голям мъж ако закара гаджето си живо и здраво на някое красиво място и там ... ,отколкото това да я утрепе докато се надува с трошляка си! Уж ме разбра,беше тръгнал да ми се дръвчи,но май се замисли и си продължи спокойно.Трябва да има лекции или отделни часове в училищата за безопастността по улиците. Но не от тея идиотските: тоя знак е такъв и такъв,дреме им...трябва да има уроци с това какво може да се случи реално. Защото ми писна...млади хора в статистиката и безсмислени смърти.
      аз пък се убеждавам, че всички тези неща нямат ефект. обучението в кормуване- ДА, но тези простотии като: билбордове, закачени блъснати коли, фалшиви патрулки, филмчета по тв, разни кампании от пияндета дето казват "не карам пил", снимки с размзани хора и призиви в нета и други медии- ЕФЕКТ НЯМА. само погледнете, че всяка втора тема е кой как бил карал, как ше се утрепе. четох в един друг форум наскоро- за този случай до елин пелин, където мотор на задна изпреварва със 150 камион и от бензиностанция излиза кола и се оказва срещу него- е, в темата там се разбра, че моториста е бил много близък приятел на момче, което умира преди 2-3 месеца в катастрофа. по-близо до теб от това да почине твой близък приятел почти няма- освен да починеш самия ти. камо ли някви си кампании по медиите. щом от това не си е взел поука, всичко е ....та.....к. нека накичат навсякъде камери и куки/невъзможно/ и да се направят магистрали поне главните градове да се вържат и всичко ще свърши.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Jimy написа:
        Големите пичаги...ле ле колко големиии сааа! Веднъж на един тииинпич му казах,че ще е по голям мъж ако закара гаджето си живо и здраво на някое красиво място и там ... ,отколкото това да я утрепе докато се надува с трошляка си! Уж ме разбра,беше тръгнал да ми се дръвчи,но май се замисли и си продължи спокойно.Трябва да има лекции или отделни часове в училищата за безопастността по улиците. Но не от тея идиотските: тоя знак е такъв и такъв,дреме им...трябва да има уроци с това какво може да се случи реално. Защото ми писна...млади хора в статистиката и безсмислени смърти.
        Има такова нещо в училищата,даже специялно "помагало" издаваха.Но просто човек като усети скоростта и забравя за това какво са му набивали в главата.И на БЧК ми показваха някви ужасии ,ама сле д една година не ги помня вече.Споделям мнението ,че никакви такива кампании "не карам пил"(ма всъщност карат) нямат ефект.Който е решил да кара безотговорно ще го направи!Само строги правила и спазването им могат да помогнат.

        Коментар


          #5
          Jimy написа:
          Големите пичаги...ле ле колко големиии сааа! Веднъж на един тииинпич му казах,че ще е по голям мъж ако закара гаджето си живо и здраво на някое красиво място и там ... ,отколкото това да я утрепе докато се надува с трошляка си! Уж ме разбра,беше тръгнал да ми се дръвчи,но май се замисли и си продължи спокойно.Трябва да има лекции или отделни часове в училищата за безопастността по улиците. Но не от тея идиотските: тоя знак е такъв и такъв,дреме им...трябва да има уроци с това какво може да се случи реално. Защото ми писна...млади хора в статистиката и безсмислени смърти.
          Колега с лекции и часове не става .... то глупака е глупак ако искаш и на челна стойка го сложи пак ще е глупак и ще се напие и ще литне по улиците ... гледал съм разни филмчета с катастрофи и последиците ... и наистина след време ти се изтрива от главата ... само че една майска сутрина на връщане от дълго пътуване в 6 часа сутринта се натъкнахме на кофти катастрофа ... гаден завой ... обърната кола и човек изхвърчал от нея и колата по таван върху него и го затиснала ... хладно ... мокро ... лека мъгла .. слизаш от колата скачаш да помагаш и се оказва че не може да направиш нищо ... дори и адекватно да обясниш къде си .... е след тази случка която не препоръчвам на никои ... се научава човек да кара както трябва и да спазва правилника ... вече мина повече от година и нещо и случката е в главата ми като че ли е било снощи и във всеки един момент когато натисна педала се сещам че може и на мен да ми се случи .... София - Варна преди няколко дни я взех със максимална скорост от 120км и то на магистралата ... приятелчето което беше с мен не спря да мърмори че карам като баба ... че не знам си какво ... че ще стигнем вдруги ден ... че ме изпеварил Москвич ... само че на мен не ми пукаше особенно и си карах бавничко и се прибрах жив и здрав !!!!
          Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

          Коментар


            #6
            Браво градски!
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Добре де ама всеки ли трябва да почерпи от ужасяващия ти опит...аз не искам да се случва това на никого!!!!!!!!!!! Много съжелявам,че се случило на теб! Много съжелявам,защото е страшно тъжно когато си безсилен. Аз имам приятели ,които загинаха в катастрофи...различни хора в различни ситуации. Аз също се замислям ,като натисна педала, но пак питам: трябва ли така да се възпитава един млад човек? НЕ!Какво трябва да направи полицията? ... незнам Трябва да се почне от някъде,защото верно е: " ...то глупака е глупак ако искаш и на челна стойка го сложи пак ще е глупак и ще се напие и ще литне по улиците... " но не се е родил глупав.
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                Не е само до обучение в училище или на кормуването. Важно е и възпитанието и примера, който ти дават родителите. Защото познавам един 16 годишен, който си има собствена кола(сигурно не на негово име, ама си я кара само той). Колата е Фиат Купе. Според вас нормално ли е 16 годишен да кара спортна кола, да се прави на състезател по улиците, защото съм му виждал изпълненията, и когато го спре полиция, той само да казва кой е баща му и полицая да си го пуска по живо по здраво. И после такива влизат в черната статистика или още по-лошо - вкарват други невинни там.
                "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                Fiat Tempra 1.9 TDs
                Subaru Legacy 2.0i

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      deadairplane написа:
                      SHB написа:
                      Само строги правила и спазването им могат да помогнат.
                      Правилата са достатъчно строги!!! Да се върнем на СПАЗВАНЕТО им!!!!!!!!!(Апела не е лично към тебе ами към всички улични рацери.)
                      Хубаво,че уточняваш,в първия момент малко странно ми стана че си ме цитирал в този смисъл.

                      Коментар

                      Working...
                      X