Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разяснение за централно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разяснение за централно

    Та след като проверих в няколко сервиза и ме шашнаха със суми от по 100лв+ ,реших да попитам някой от колегите дали се занимавал с подобно нещо или да си е монтирал сам на колата?Аз лично обичам да се занимавам с "любовницата" и няколко часа прекарани в човъркане повече няма да ми навредят та някой може ли да внесе малко повече яснота по въпроса?Какво трябва да се вземе и горе/долу каква е процедурата.
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

    #2
    Аз си го слагах сам мойто от тея китайските,но с времето ги сменях една по една с оригиналните,не е сложно.Препоръчвам ти да си намериш оригиналните за пунто от някоя морга и да ги монтираш направо без да добавяш лостчета и щуротий

    Коментар


      #3
      Около 40лв. може да си намериш комплект от 4 машинки заедно с блок за управление и елементи за захващане. Преди 5 години сложих на старата си кола две машинки за по 7-8лв. едната и до ден днешен няма грижи, контролера си го направих сам. Откакто взех Брава-та няколко пъти ми се налага да свалям корите на вратите... супер неудобно е за работа. Добре, че си имам фабрично централно (то коя ли Брава/Браво нямат...)
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        В комплектите който се продават има и контролер за централното, както и кабели. Монтажа изобщо не е сложен, особенно при пунто. Само си мисля, че сега в това приятно време няма много много да ти се занимава

        Коментар

        Working...
        X