Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фирми,марки,лоши ментета и малко по-добри ментета...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фирми,марки,лоши ментета и малко по-добри ментета...

    Имам няколко въпроса,който има желание и време, моля нека ми отговори Предстои ми смяна на ремъци,свещи,задни накладки(може и друго да излезе).Та,решил съм да се направя на съвестен шофьор и да си оставя колата в сервиза на Фиат.НО,много бих искал да знам поне какво ще сложат на колата ми,и дали ще е това,за което плащам.Незнам,може и да са супер коректни,но не съм имал вземане даване с тях досега...по-добре сам да си напазарувам.Та въпроса е,какви са отзивите за свещите на фирма ’’Аутолайт’’,защото свещ ’’двоина платина’’ със гаранция 100 000 км. пробег са под 10 лв. Ремъци ’’Гейтс’’-старата ми кола е от 4 години с такъв ремък,но казват не много добри неща. За накладки още не съм гледал,доволен съм от ’’Лукас’’. Та бих желал вашата помощ, да ме упътите в многообразито от гадни ментета и такива с по-добро каество. Двигателя е 183A1.000

    #2
    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    Коментар


      #3
      Знаех си,знаех си че ще ми отговориш първи! Мерси ти много! За парите знам, купил съм си хапчета за кръвното, преди да отида в магазина да ги изпия! Дано кучетата във Фиат да са пекани,като ще давам кинти...Малко офф,имам едих приятел,кара Хондичка Прелд.Той какви пари оставя,мойто е песен!! Тъп въпрос №1-за какъв специализиран инструмент става въпрос? Бях чел в една друга тема,че няма монтажни белези Ако не зацепят правилно всичко ще им счупя главитв Тъп въпрос №2-двойно назъбен ремък где му е мястото?

      Коментар


        #4
        мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

        Коментар


          #5
          Ейййй цена нямаш!! Много ти благодаря за разяснението по въпросите ми, разбрах сега. И за адресите ти благодаря! Отивам в този оторизирания на Аутоиталия, Бакскар им влязох в магазина вчера,в каталозите им за накладки нямаше изобщо Фиат Купе и не ми предложиха изобщо. Консултант-продавача не знаеше каква е тая кола, и си казвам, там няма да е. В един магазин продавачката щеше да ме набие,казвам и Фиат Купе,а тя- ’’Какъв модел БЕ МЛАДЕЖ! Че е с две врати не ме интересува’’! Е, има ли право да е толкова проста!!!! Извод,като влезеш в магазина и не питаш ’’За Голф 2 има ли...’’, не очаквай смислен отговор. А в Стара Загора какво ми се случи...да не разправям,че много оффтопик направих,сори за което

          Коментар


            #6
            me_to_u написа:
            Ейййй цена нямаш!! Много ти благодаря за разяснението по въпросите ми, разбрах сега. И за адресите ти благодаря! Отивам в този оторизирания на Аутоиталия, Бакскар им влязох в магазина вчера,в каталозите им за накладки нямаше изобщо Фиат Купе и не ми предложиха изобщо. Консултант-продавача не знаеше каква е тая кола, и си казвам, там няма да е. В един магазин продавачката щеше да ме набие,казвам и Фиат Купе,а тя- ’’Какъв модел БЕ МЛАДЕЖ! Че е с две врати не ме интересува’’! Е, има ли право да е толкова проста!!!! Извод,като влезеш в магазина и не питаш ’’За Голф 2 има ли...’’, не очаквай смислен отговор. А в Стара Загора какво ми се случи...да не разправям,че много оффтопик направих,сори за което
            В Ст.Загора сме живи-умрели,дето караме италианки...просто няма свестни магазини и това е!
            Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

            Коментар


              #7
              В Ст.Загора сме живи-умрели,дето караме италианки...просто няма свестни магазини и това е!
              Човек,не е само в Ст.Загора, май е на много места невежеството. Поне аз си мисля, че предлагайки един вид стоки или услуги, наложително е да имаш поне малко по-общ поглед на цялата гама продукти/услуги! Ясно, че италианските коли са не дотолкова разпространени в нашата родина, но както казва бащата на един приятел ’’малко от малко поне!’’.П.С. С изключение сервиза на Фиат,останах определено очарован от Стара Загора!

              Коментар


                #8
                Да не отварям нова тема ....Кажете ми в Бургас къде има оторизиран или фирмен срвиз на Фиат и какви отзиви има за него....
                Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

                Коментар


                  #9
                  Re:Vlado...

                  Оторизиран сервиз" Фиат","Ланчиа","Алфа-ромео"- в Бургас- "Бултрейд кар-"срещу Океански риболовТел:056/845 175, 0888 797 847-Славчо Лазаров-шеф на сервизаКато цяло ,без да им правя реклама ,съм доволен от сервиза-ползвам услугите им повече от 2 години-по отношение на цените-съвсем нормални, ако се сравняват с други,в това число и т.н. "гаражни"...Успех!
                  Ex. Grande Punto Driver

                  Коментар

                  Working...
                  X