Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам хонда сивик 1.5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам хонда сивик 1.5

    цена: 5500 лв.Дата на производство - май 1995 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 90 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - СеданПробег - 180000 кмЦвят - Тъмно червен4(5) ВратиЕл. СтъклаЛети джантиСтерео уредбаЦентр. заключванешибидахсменени са всички консомативи по колата,четери нови гуми,MP3-плеар тел.: 0896/214-724
    Прикачени файлове
    uno-1.5i понто 1.2i

    #2
    Съжалявам не се сдържах като видях цената...
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      crush написа:
      Съжалявам не се сдържах като видях цената...
      смяташ ли че ме интересува като непроявяваш интерес не се излагай поне ...провери как варвят цените първо тогава се прави на шут
      uno-1.5i понто 1.2i

      Коментар


        #4
        chapat написа:
        crush написа:
        Съжалявам не се сдържах като видях цената...
        смяташ ли че ме интересува като непроявяваш интерес не се излагай поне ...провери как варвят цените първо тогава се прави на шут
        абе не знам дали колегата се прави на шут, ама и на мен цената ми се струва малко височка с тея толкова много екстри където има да се чуди човек какво да ги прави все пак това е фиат форум ти какво искаш така ще е
        BMW E39 2.5I
        http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

        Коментар


          #5
          Имам Honda Civic 97 г. 1.4i - нa 3700 лв., 3 врати е

          Коментар


            #6
            абе кви сте такива вие бе? за какво само се заяждате с хората правя услуга на приятел толкова пари иска толкова пиша! не ми пишете излишни простотии на какъв език да ви го напиша не знам
            uno-1.5i понто 1.2i

            Коментар

            Working...
            X