Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Сейченто - най-голямата кола!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Сейченто - най-голямата кола!

    Здравейте колеги!Колкото и смешно да звучи това е историята на моето регистриране в КАТ Варна.След чакането по опашките, най-накрая се озовах на канала за прегледи.Там идва началника им и ми вика- абе момче я дай италианския талон , че нещо не ми се връзва!Давам талона и тоя гледа, гледа и се тюхка, а зад нас едно огромно БМВ 7-ма серия чака и се нерви!В един момент началника ме гледа и ми вика - я ми обясни как така тая малката количка е писана 4+1 места- Двама отпред, на 80% двама отзад- ами петия за антената на покрива ли ще се държи?!?Спориха един час с колегите си и накрая ме писаха 4+1. И в един момент тоя с БМВ-то вика отзаде:- Евала братчед! Днеска си с най-голямата кола!
    Alfa Romeo Centocinquantasei

    #2
    RoFL
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Кви пък са тия глупости, толкова е писана колата и това е и на баща ми пандата е 4+1.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Колегата е прав, както си е писан автомобила на брифа и манифеста, така си е, така би трябвало да го регистрират без много чудене.

        Коментар


          #5
          Ами не случайно този с БМВ-то ти е казал така , те май се водят някои седмици 3+1 заради централната конзола :DВинаги ми е било смешно как такива малки коли се водят с 5 места , а големите седани с 4
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар

          Working...
          X