Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat coupe

    ale pi4ove iskam da si vzemam fiat coupe ama ne znam kolko gori ako nqkoi ima aide da mi ka6e

    #2
    Еха, очаквам сега да ти скочат на главата за кирилицата(и с право!)Въпросът ти е изключително ясно поставен! Следва и ясен отговор-много

    Коментар


      #3
      Според http://carexpert.ru/atech.php3?modid=fiatc18 Фиат Купе1.8 гориградско 11.9лизвънградско 6.8лза другите модификации можеш сам да видиш
      Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

      Коментар


        #4
        Чудесен избор...за Coupe-то имам предвид.Направо ти завиждам!!!
        Abarth Power

        Коментар


          #5
          За Фиат ДИАБЛО ли говориш ...нали знаеш ’Мноо здрави машини са’Coupe/то е страхотна кола, независимо от двигателя. Според мен голям плюс е дизаина. Не знам според кой е "--Малко е грозна", ама меко казано нищо не разбира....
          #FiatBg

          Коментар


            #6
            то хубаво е купе,а я кажете добър сервиз за него в София и съответно магазин за части моляяяяяяяя

            Коментар


              #7
              aleksina написа:
              то хубаво е купе,а я кажете добър сервиз за него в София и съответно магазин за части моляяяяяяяя
              Като почетеш малко в раздела "Сервизи/Магазини" предполагам ще разбереш.А най-отгоре стои цял поменик с магазини за авточасти на Фиат. http://www.fiat-bg.org/forum/viewforum.php?f=8
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                мерси за съвета ))))Имам още една питанка-какво ви е мнението за Ивеко сервизтрябва да ми се сменят ремъци и ролки....а ако знаете и цени за услугите много ще съм ви благодарна все пак простете ми-жена съм

                Коментар


                  #9
                  За кой сервиз конкретно питаш? Имам предвид, че ИВЕКО внасят повече от една фирма...таман три и предполагам всички имат сервизи!http://www.svab.bg/Frame_BG/Members.htm#Ако е на шосето за Панчарево, става дума за Ванто Трейд и сервизът е добър.
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    точно за него става на идея...като цени за услуги знаеш ли нещо?от вчера съм с таз кола и...не съм много запозната с нещатаблагодаря предварително

                    Коментар


                      #11
                      Алекс, не зная как е в момента с цените.Извърших тази процедура преди 2 години и за смяна на ангр.ремък - труд ми взеха 90 лв, но моята кола е Пунто.Частите, ремъци ролки им бяха доста скъпи.Звънни им по телефона и ги попитай.. ще ти кажат цени.Общо - взето не са от евтините сервизи.
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        на мен ми предлагат ръчна смяна за 140лева на същия тоз ремък...май не съм си избрала походящата кола иначе ремъците съм ги взела..останаха ролките да взема и смятам там да ида да ги сменят....затова и питах ))

                        Коментар


                          #13
                          Не каза с какъв двигател е купето, но при него смяната е доста по-трудна от примерно на моето Пунто.В нашия форум mr Coupe e me_to_u http://www.fiat-bg.org/forum/profile...wprofile&u=161 и ако искаш да научиш повече за автомобила му пиши на "лични" или чети какво е писал!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            бензинов16V май ще и търся нов собственик скоро )))))))))

                            Коментар


                              #15
                              Е де, не се предавай толкова лесно.Нито на Меган Коуч, нито на Мазда МХ е евтина поддръжката! Екзотиката си има цена!
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар

                              Working...
                              X