Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам кора за багажника за Fiat Palio Weekend 75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам кора за багажника за Fiat Palio Weekend 75

    Ако някой не е чувал за тази кола, може да я види на снимката. Комби е, взех я без кора за багажника. Ако някой може да ме насочи откъде да купя, ще черпя
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Тъй като темата се е преместила мноого назад, а аз все още не съм намерил такава кора (сгъваемата кора зад задните седалки на комбито), реших да понапиша нещо и темата да се измести нагоре :D Та колеги, знам че Palio Weekend е рядък модел и едва ли отнякъде ще намеря такава кора втора употреба, но ако все пак някой може да ме насочи, или пък има Палио и не му трябва тази кора (всъщност за какво ви е, я ми я продайте на мен ), може да ми напишете лично съобщение, а за цената няма да се пазаря.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      snake написа:
      Тъй като темата се е преместила мноого назад, а аз все още не съм намерил такава кора (сгъваемата кора зад задните седалки на комбито), реших да понапиша нещо и темата да се измести нагоре :D Та колеги, знам че Palio Weekend е рядък модел и едва ли отнякъде ще намеря такава кора втора употреба, но ако все пак някой може да ме насочи, или пък има Палио и не му трябва тази кора (всъщност за какво ви е, я ми я продайте на мен ), може да ми напишете лично съобщение, а за цената няма да се пазаря.
      Колега, аз мисля че няма да намериш. Освен това там е щора а не кора.Виж какво е закрепването и ширината и си намери от друга кола със същото или подобно закрепване и с по-голяма ширина. След това всеки свестен тапицер или даже ти самия ще я преправи. Другия вариант е да си поръчаш от Италия да ти търсят ама това почти никога не успява. Ние наскоро преправихме за една Хонда от Ескорт мисля че беше - стана прилично.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        do Yavor

        Мерси за съвета. Не се бях сетил, че може и от друга кола да стане. Ще поразпитам тук-там. А иначе наистина не е кора, по-скоро прилича на хармоника или щора.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Yavor написа:
          snake написа:
          Тъй като темата се е преместила мноого назад, а аз все още не съм намерил такава кора (сгъваемата кора зад задните седалки на комбито), реших да понапиша нещо и темата да се измести нагоре :D Та колеги, знам че Palio Weekend е рядък модел и едва ли отнякъде ще намеря такава кора втора употреба, но ако все пак някой може да ме насочи, или пък има Палио и не му трябва тази кора (всъщност за какво ви е, я ми я продайте на мен ), може да ми напишете лично съобщение, а за цената няма да се пазаря.
          Колега, аз мисля че няма да намериш. Освен това там е щора а не кора.Виж какво е закрепването и ширината и си намери от друга кола със същото или подобно закрепване и с по-голяма ширина. След това всеки свестен тапицер или даже ти самия ще я преправи. Другия вариант е да си поръчаш от Италия да ти търсят ама това почти никога не успява. Ние наскоро преправихме за една Хонда от Ескорт мисля че беше - стана прилично.
          Клеги аз съм пресен собственик на палио и на мен ми прилеча на сгъваема кора но това не е чак от такова значение.надявам се да намериш алтернативно решение.успех

          Коментар

          Working...
          X