Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подревателни свещи за ТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подревателни свещи за ТД

    Абе свещите на ТД са за смяна,кажете каква марка да сложа-БОШ ли,щото във каталога на пунто не пише нищо???И колко пари да си приготвим
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    За да нямаш ядове, сложи си "БЕРУ", вярно толкова скъпи са,че ще ти се завие свят... ама нямаш да имаш проблеми.А бошчетата ти гарантирам по два комплекта на 1.5 год.Сам си преценявай.Това са телефоните на вносителят за България:"V+D Auto" -телефон - 862 42 14, 15, 16Да не си помисли някой ,че правя реклама, просто ОПИТ!!!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Днеска ги смених,направо си потроших ръцете щото от дизеловата помпа едва се стига до свещите на 1 и 2 цилиндър,като ги свалих направо паднах-тея италианци не са сменяли тея свещи бе аз за тва си купувам коли от германия по принцип,ама Иначе нема такув двигател,на -5 запали от първото завъртане на ключа :D :D :D :D се едно палим бензинката...тея дни требва да покажа на един приятел с с БМВ ТД как се пали зимата дизела от раз
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        Еваларка ти праим! И аз паля при минусувите темперетури от раз, но ми е интересно дали ще има разлика, като стане -15 например. Засега от +25 до -3 не усещам разлика
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар

        Working...
        X