Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

5.5J 13 H 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    5.5J 13 H 2

    Janti s takuw razmer stawat li na Fiat punto???Тук пишем на кирилицаАдминистратора

    #2
    Стават,ако са с разстояние между отворите(4) 98 мм,5 цола и половина е нормално за 13 цолови джанти. Гледай да са поне прави(защото инак и пари за изправяне ще инвестираш),да не са заварявани(ако е боядисвана вътрешната страна на джантата),макар обикновенно 13’’ да са с по-високи гуми никога не анаеш...

    Коментар


      #3
      ok

      Коментар


        #4
        и да са заварявани няма проблем стига да е направено качествено и да са прави

        Коментар


          #5
          Естествено,че проблем няма ако са заварявани, но ключовата дума е "качествено’’, което по никакъв начин човек не може да знае. Поне така си мисля.Не и ако не ги закараш ’’на ренген’’, якостни изпитания едва ли ще можеш да направиш, или каквито и да е там дефектоскопийни методи. Пък и говорим за 13’’,колко пари да даде човек за заварявани 13’’,аз не бих дал и 100 лв.Изправянето е маи 1лв. на цол,може пък и по-евтино да има,ама примерно 2 джанти по 13лв изправяне,малко заварки по 1,5-2-3 лева на сантим и ето ти 40-50 кинта,за 13’’... Ама всичко това при условие, че става дума за лети джанти.А,забравих,аз така карах едно време със 17’’,веднъж едната стана буквално на 2 парчета,завариха ми я,карах после без проблем,но колко ли вяра в такава кола...

          Коментар

          Working...
          X