Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Brava 1.6 16V бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT Brava 1.6 16V бензин

    Дата на производство - май 1998 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 103 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 152500 кмЦвят - Тъмно зелен (отива към сив)*Малко екстри:4(5) ВратиABSAirbagАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикЛети джантиМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване*Още информация за красавицатаКолата е нов внос от Германия в много добро техническо състояние. Регистрирана е в КАТ София защото временните номера изтекоха. Стерео уредба със CD + чейнджер за 6 бр. CD. Пълно автокаско - платено, застраховки, аларма, чупещ волан, трети стоп, 2 комплекта гуми с джанти - 4 летни на (ЛДЖ) и 4 зимни на (стоманени джанти). Разход 6-6,5 Обслужена. Климатика работи перфектно. Само сипваш бензин и караш, дори не трябва да се ходи в КАТ с нея за смяна на собствеността. Колата се намира в София. Цената е 5400.00 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    Ам ,тази Брава случайно не стои ли пред 108 блок в Хиподрума?

    Коментар


      #3
      Абе на калника не пише ли 1.4 12v.Или на мен така ми се струва.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        6ma7ka7a написа:
        Абе на калника не пише ли 1.4 12v.Или на мен така ми се струва.
        Така ти се струва.Виждаш ли под капака какво има на първата снимка или имаш съмнения само за калника?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          RE Brava

          Определено само така ти се стува колега! И на калника и на документите и на двигателя все едно и също пише:! 1.6 16V. :P

          Коментар


            #6
            Аз двигатела го видях и разбрах че не е 1.4 нали имам такъв.Ама сега като се позагледах май наистина пише 1.6 16v,
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              Точно такава си търся ама цената ти е ужасна!!!

              Коментар


                #8
                Верно ли?

                engboris написа:
                Точно такава си търся ама цената ти е ужасна!!!
                Ха-ха-ха:! :D КОЛЕГА пожелавам ти наистина от сърце да си намериш такава кола от 98г. производство, нов внос - и при това не от къде да е, а от Германиия, защото там хората си поддържат колите и им сменят консумативите навреме, със същите екстри за 4500.00 лв; да я вземеш; да я регистрираш; да и направиш гражданска отговорност, да и платиш пълно каско върху 7100.00, да купиш и годишна винетка, да сложиш аларма с управление на централно, да смениш задни амортесьори и масла филтри и т.н. да и купиш и 4 лети джанти с гуми и някой друг дреболии и да ми се похвалиш че си я взел на "супер цена", която вероятно ще е скочила и малко над 6000.00 и тогава аз ще черпя и ще питам кое му беше ужасното? Дали това, че продавах колата напълно готова за каране - само да и сипнеш малко бензинец и да забравиш за всички тия неща или това, че уж си търсиш такава и я намираш някъде по тънко, но като сложиш всички други разходи и губене на време ти е излязло с некви 700-800 лева отгоре? Да това второто наистина е ужасно и чак мен тръпки ме побиват. Но независимо от всичко аз наистина ти пожелавам да намериш такава кола на страхотна цена. :DP.S. И ти поожелавам поне да си в листата на първите трима собственика, че иначе ....... кофти баце!

                Коментар


                  #9
                  Re: Верно ли?

                  icakiev написа:
                  engboris написа:
                  Точно такава си търся ама цената ти е ужасна!!!
                  Ха-ха-ха:! :D КОЛЕГА пожелавам ти наистина от сърце да си намериш такава кола от 98г. производство, нов внос - и при това не от къде да е, а от Германиия, защото там хората си поддържат колите и им сменят консумативите навреме, със същите екстри за 4500.00 лв; да я вземеш; да я регистрираш; да и направиш гражданска отговорност, да и платиш пълно каско върху 7100.00, да купиш и годишна винетка, да сложиш аларма с управление на централно, да смениш задни амортесьори и масла филтри и т.н. да и купиш и 4 лети джанти с гуми и някой друг дреболии и да ми се похвалиш че си я взел на "супер цена", която вероятно ще е скочила и малко над 6000.00 и тогава аз ще черпя и ще питам кое му беше ужасното? Дали това, че продавах колата напълно готова за каране - само да и сипнеш малко бензинец и да забравиш за всички тия неща или това, че уж си търсиш такава и я намираш някъде по тънко, но като сложиш всички други разходи и губене на време ти е излязло с некви 700-800 лева отгоре? Да това второто наистина е ужасно и чак мен тръпки ме побиват. Но независимо от всичко аз наистина ти пожелавам да намериш такава кола на страхотна цена. :DP.S. И ти поожелавам поне да си в листата на първите трима собственика, че иначе ....... кофти баце!
                  Ами колега виж сега какво,цената наистина ти е ужасна ,но колицата свети,поне на снимки де НО като се замисля примерно ако си търсех такава,първо е с пластмасови колектори и газовия инжекцион не ми мърда(1300 лв),второ музи4ка гледам 4е няма и там около 250 лв ,трето не видях в обявата да са сменени ремъците,ролките ,ако не са и там отиват 300-400 лева и какво става 4е аз ако искам да ти купя колата ще трябва да се изръся 7300 лв и то при положение 4е вси4ко друго и е в ред,така ли става
                  Nissan Primera 1.6 16v P11
                  ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Колеги моля Ви четете обявата, а не само между редовете!

                    Kantarev, Kantarev моля те чети добре какво пише в обявата! Какво значи музичка няма? Стерео уредба със CD чейнджер за 6 диска и на това му казваме музичка няма! Е незнам при това положение какво ще значи да има? Сигурно DVD с поне три дисплея и 7+1 колони вероятно. Що се отнася до консумативите: пак казвам че са сменени! И дори пише, че трябва само да сипеш бензин и да караш, но преди това трябва да го прочетеш! Поздрави.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Колеги моля Ви четете обявата, а не само между редовете!

                      icakiev написа:
                      Kantarev, Kantarev моля те чети добре какво пише в обявата! Какво значи музичка няма? Стерео уредба със CD чейнджер за 6 диска и на това му казваме музичка няма! Е незнам при това положение какво ще значи да има? Сигурно DVD с поне три дисплея и 7+1 колони вероятно. Що се отнася до консумативите: пак казвам че са сменени! И дори пише, че трябва само да сипеш бензин и да караш, но преди това трябва да го прочетеш! Поздрави.
                      Ако са сменени се извинявам,просто никаде не видях ремъци и ролки а само масла и филтри,успех с продажбата
                      Nissan Primera 1.6 16v P11
                      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Brava Promotion

                        Здравейте колеги, от днес цената е с нова цена 5200.00 лв

                        Коментар


                          #13
                          Няма ли интерс към красавицата?

                          Коментар


                            #14
                            колега остави го да иде да си вземе една от дупница за 2000 та да види какво е да му легне пак6-7000 без да я е изкарал от сервизи.. иначе фиатката е мноо шукаритетна много радва окото, а като си я представя с джантите ми потичат лигите..Успех и не я ПОДАРЯВАЙ

                            Коментар


                              #15
                              Brava

                              Мерси колега за съвета, то и на мен много не ми се продава ама няма как да поддържам три коли едновремменно и затова съм я пуснал за да я кара някой колега с кеф!

                              Коментар

                              Working...
                              X