Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам изгодно нов неизползван Vodafone 1520 / ASUS P550

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам изгодно нов неизползван Vodafone 1520 / ASUS P550

    Продавам нов, неизползван ( с неразпломбиран слот за СИМ карта ) Vodafone 1520 ( Asus P550 ). За по-добра техническа информация, моля натиснете ТУКАз лично ползвам от април месец такъв Vodafone 1520 и съм страшно доволен. Много чувствителен екран на допир, предлагащ приятно и удобно боравене сменютата, както и писане на виртуалната клавиатура. 3.5" екран вече не е компромис за нормална навигация и ползване на интернет,а направо удобство, което ми е под ръка във всеки един момент.И най-важното за мен - поддръжката на UMTS / 3G, посредством който протоколспоред направените проучвания телефонът ни облъчва до 15 пъти по-малко,без значение дали говорим или само го носим.Комплектът включва:- PDA Vodafone 1520- зарядно за 220V- зарядно за 12V ( за кола )- стойка за кола- кабел за прехвърляне на данни- жични слушалки ( handsfree )- 2 GB mini SD карта- защита за екрана- CD с лицензиран софтуер Windows Mobile 6 Professional, Mobile Office, Pocket Internet Explorer- ръководство за ползване- кутияВ цената е включена инсталация на оригиналния софтуер и навигационна програма на български език.Апаратът е закупен юли месец и е в гаранция към VODAFONE.Цена: 990 лв. ( тъпри коментар )yavor@sms.bg / лично съобщение
Working...
X