Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индикатор за температурата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Индикатор за температурата

    Имам проблем с индикатора за температурата на двигателя. Сутринта слизам и паля колата и от раз индикаторът на таблото ми показва 50 градуса, след 5 минути става 100 и така си шари както иска. Има моменти в който стига и максимума. Слизам от колата и пипам водата за охлаждането в двигателя-или е топла, или пари, но до сега не е кипяла, което означава, че не е стигала 100 градуса, както показва. Пратиха ме да сменям термостата, после и датчика в двигателя, но ефекта е нулев(е освен че са набутах 35 лева). Някой може ли да ми каже на какво се дължи тая аномалия и как да я оправя? Колата е Темпра с дигитално табло.
    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

    Fiat Tempra 1.9 TDs
    Subaru Legacy 2.0i

    #2
    Re: Индикатор за температурата

    Blade SG написа:
    Имам проблем с индикатора за температурата на двигателя. Сутринта слизам и паля колата и от раз индикаторът на таблото ми показва 50 градуса, след 5 минути става 100 и така си шари както иска. Има моменти в който стига и максимума. Слизам от колата и пипам водата за охлаждането в двигателя-или е топла, или пари, но до сега не е кипяла, което означава, че не е стигала 100 градуса, както показва. Пратиха ме да сменям термостата, после и датчика в двигателя, но ефекта е нулев(е освен че са набутах 35 лева). Някой може ли да ми каже на какво се дължи тая аномалия и как да я оправя? Колата е Темпра с дигитално табло.
    аномалията е в емблемата
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      провери си маситепри мен като вкюча повече консуматори и ми удряше 130,а когато няма никакви други консуматори освен бобината итам кво то и трябвада работи си беше ок

      Коментар


        #4
        Мерси, ще пробвам!
        "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

        Fiat Tempra 1.9 TDs
        Subaru Legacy 2.0i

        Коментар

        Working...
        X