Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Симеоновско шосе/Околовръстен път...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно Симеоновско шосе/Околовръстен път...

    Говори се, че въпросното кръстовище ще бъде напълно затворено от понеделник та чак до средата на септември... Никъде не намерих актуално и сигурно инфо... само слухове... Ако е вярно в южната част на София ще бъде земен ад... Някой да знае нещо със сигурност...?!
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    #2
    Вече е ясно - http://www.zagrada.bg/show.php?storyid=537402
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #3
      аз го бях пропуснал това. НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА. пътя е зле, колони, катастрофи, няма излизане. отдолу през зоопарка не знам как е, амакато разстояние е значително по-добре
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Зле е, затворено е от входа за Драгалевци до не знам къде...Има знак за забрана на влизането, но тарикатите образуват задръствания, докато се чудят дали да влязат или не, защото на 100-на метра отзад има полиция.До кога ще е, не се знае, но сигурно на сайта на КАТ или СБА пише.През зоопарка наистина има алтернатива, но преди 3-4 месеца минавах от там и се зарекох да не повтарям.Пътят е зле.Остава Вапцаров, като най-добра алтернатива северно, или южно - през Драгалевци - Симеоново.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            колеги дали околовръсното то района на Младост 4 до Бояна е отворен вече
            алфа ромео 146ТД

            Коментар


              #7
              Не е, мъка ... мъка...

              Коментар


                #8
                до колкото разбрах на 14 са щели да го отворят
                алфа ромео 146ТД

                Коментар


                  #9
                  14-ти но не септември. Преди два дена видях лично че нищо не са постигнали - разклона "Околовръстно - Симеоново" още е на ниво арматура и изкопи...

                  Коментар


                    #10
                    Околовръстен не е достъпен от Симеоновско нито откъм квартал Витоша, нито откъм "Драгалевци" - "Симеоново"... Трасето там... за пресичане на околовръстен... или да се вземе околовръстен... е от Черни връх, през Драгалевци, Симеоново, Бистрица.., и може да се излезе на околовръстното от Бистришко Шосе... над Младост... В резюме.., между Черни Връх и Бисришко шосе... отсечката на околовръстен път... си е... таковала капаците... Тва е информация, базирана на вчерашни движения... - един час утрепах.., за да стигна до Драгалевци, "Макс"...
                    FIAT PUNTO 6 SPEED
                    FIAT MAREA 1.9 TD

                    Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                    Коментар

                    Working...
                    X