Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Brava 1.6 16V на Мeтан!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Brava 1.6 16V на Мeтан!

    Данни :Марка - FIATМодел - BRAVA ELXТип двигател - Бензинов Мощност - 103 кс.Пробег - 248 000 кмЦвят - Светлосив МеталикПроизводство - 1997Тип двигател - 1.6 16VВид гориво - Бензин/МЕТАНСкоростна кутия - РъчнаБрой врати - 4/5Екстри :АлармаИмобилайзерЕл. СтъклаЕл. ОгледалаПодгряване на огледалатаРег. ФаровеХалогенни ФаровеХидравликаЧупещ воланЦентрално заключване*Климатик*СтереоMeтанова Уредба Особености : rescription: По колата е правено какво ли не:Двигателя е на 248 000 км след основен ремонт, взета е днес от сервиза в който го правиха. Имам фактура със сменените части. А те са: термостат, гарнитура глава, гарнитура изпусквателни тръби, гарнитура всмукателни тръби, гарнитура капак кл-ни, скоба, течна гарнитура, ремък ангренажен, ремък пистов, ролка пистов ремък, ролка оптяжна, ролка паразитна, маркуч. Ремонтирана е и главата. Преди няколко месеца, през които колата е изкарвана само няколко пъти са сменени клапаните, маслото, течността за хидравликата, кормилните накрайници, беалетките, амортисьорите предни, ЕКУ-то, предните носачи, кабелите, свещите - NJK, горивен филтър и филтър за климатика. Мисля че има може би още няколко неща, за които не се сещам в момента. Гумите и са нови, но са зимни (на една зима са), не съм я карал лятото и не съм купувал други да харча излишни пари. Сменено е челното стъкло в кобра, с такова със сенник имам гаранционна карта. Беше се пукнало след вечерта на нова година, не поради зверска катастрофа. Акумулатора е нов също. Стереото е Сони Xplode със USB и AUX входове, колоните на задната кора са Сони Xplode ако не се лъжа 300W-ови трилентови, имам гаранционни карти за всичко. Метановата уредба не е пълен инжекцион. Не разбирам много, но има компютър, някакав стъпков мотор, аванс процесор и плочка, поставяна е доста кадърно в Италия не тук. В севизи за газови уредби където съм я карал за диагностика са ми казвали, че електрониката е доста скъпа и уредбата е монтирана идеално. Бутилката е голяма, ако не се лъжа 100 литра събира около 17-18кг, но остава достатъчно място в багажника. Има резервна гума и аксесоари към нея. Два ключа с дистанционни за алармата и централното. Колата има доста следи от употреба, но е доста по - запазена от повечето от тези, които виждам по пътищата ни. Климатика работи перфектно. В България е карана около 30 000км. Има годишна винетка. ЗАБЕЛЕЖКИТЕ по колата са следните - както се вижда от снимките е удряна отпред, нямам какво да крия. Лично аз я ударих не беше силен удар, челно в кола пред мен миналата есен след което и бяха сменени броня (вижда се, че е от мареа, но поръчах такава защото ми изглежда по добре), калник, фарове, радиатор и капак. Друга забележка е леко пукнатата задна броня (някой ме е чукнал леко на паркинг). Мисля че накладките също е добре да се сменят. Има направена застраховка гражданска отговорност, каското изтече и нямам намерение да го подновявам. Техническият ми преглед също изтече и ако успея да намеря време ще го направя идната седмица. Предполагам ще и направя и настройка на метановата уредба.Цената е 4700 лв. без музиката, със музиката 5000лв. Знам, че не са малко пари, но съм изброил всичко правено по колата и то не е малко и не съм скрил нищо, ако някой, намери някаква друга забележка или нередност съм готов да сваля разумна сума срещу разумни аргументирани доводи на място. Все пак една такава метанова уредба струва поне 1500лв втора употреба в най - добрия случай, а метана е най-евтиното гориво в момента - минавам към 300км със около 20-25 лв.:tongue:. А ремонта на двигателя беше за близо 900лв, има снимка на фактурите, сега е като нов. okey:Нямам намерение да избивам пари или да печеля от продажбата, ясно ми е, че е невъзможно, но не искам да отивам прекалено много на червено. Продавам я защото в скоро време ще се наложи да платя за нова кола веднага щом я докарат, така че е СПЕШНО, но това не означава, че ще я подарявам . Хора със въпроси от сорта "Ама не може ли еди колко си, имам само толкова, не мога да дам повече..." да не ме търсят, смъквам от цената само при забележки, бартери не ме интересуват. Мога да я докарам за оглед след предварителна уговорка навсякъде в София и региона.Цена: 4600 лв.Контакти:Местонаходжение : Перник/СофияТелефон : 0899/908725Skypе: andrey.georgievmail: georgiev.andrey@gmail.comhoto:Ето и снимки, надявам се да са достатъчно:

    #2
    Все още се продава!

    Коментар


      #3
      При поява на сериозен интерес можем да обсъдим цената...

      Коментар


        #4
        нова цена 4600 лв. с музиката спешно! направих техническия вече. възможно договаряне вече бързам (към модераторите - надявам се сега да не се възприема като "крещене" въпреки че не виждам как и иначе може да се възприема по подобен начин...)

        Коментар


          #5
          Никой ли не иска да се вози евтино???

          Коментар


            #6
            Все още се продава много спешно!

            Коментар


              #7
              Пичове извадете си от 4600 лв., колкото е цената на колата 1500 лв. за метана горе-долу и 400 лв. за музиката и ще видите колко излиза самата кола - много под 3000 лв. без да смятам всичко сменено по нея, вижда ми се съвсем прилично.... Продавам и колата без метановата и метановата отделно, ако има интерес!

              Коментар

              Working...
              X