Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проверка на електровентилатора на охлаждане на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проверка на електровентилатора на охлаждане на Пунто

    на Моето Пунто 1.1 не му включва вентилатора на охлаждането незнам дали е от вентилатора или от датчика или нещо друго но искам да проверя електровентилатора дали работи искам да му подам директно ток с два кабела от акумулатора имали значение кое е плюс и кое е минус има ли опастност на повредя електровентилатора като му подам ток директно

    #2
    Re: Проверка на електровентилатора на охлаждане на Пунто

    Stauffenberg написа:
    на Моето Пунто 1.1 не му включва вентилатора на охлаждането незнам дали е от вентилатора или от датчика или нещо друго но искам да проверя електровентилатора дали работи искам да му подам директно ток с два кабела от акумулатора имали значение кое е плюс и кое е минус има ли опастност на повредя електровентилатора като му подам ток директно
    човек няма смисал ... начи виж как са праи ... долу от лявия край има нещо като датчик реле което затваря веригата и подава ток към вентилатора.Към датчика води една букса с 2 кабела искараи буксата с кабела и допри някаф проводник межо 2те пластини ако ти е здрав ,вентилатора ще заварти ... аз от там бях си искарал и копче за принудително охралждане ама не е препорачително да го вклучваш да охлажда постоянно щото може да изгори вентилатора .Ако ти трагне вентилатора сега като пробваш... вероятно ти е заминал датчика във радиоатора, развива се с гаечен ключ и са навива нов датчик слагаш буксата с кабелите и трябва да работи при достигане на 90 градоса температура... Ма е по-добре преди тфа да си провериш бушоните в купето ... със знак вентилатор ..също така и при двигателя има един бушон виж и него ... Успех
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      До Fiat_Punto11. Направо си изкривих понятието за българския език докато ти прочета съобщението. Защо не хванеш учебника по български за една седмица и после пак да почнеш да пишеш.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        NikMar написа:
        До Fiat_Punto11. Направо си изкривих понятието за българския език докато ти прочета съобщението. Защо не хванеш учебника по български за една седмица и после пак да почнеш да пишеш.
        Шото ме марзи кои зна в кво састояни сам го писал то пост.Пък и не държа толкоа на българския винаги ма е дразнел кат предмет щото имах шибани надути даскалки... Е се пак нали ми схвана ... :D Малко да ти озоря мозъчните клетки :D
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар

        Working...
        X