Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Дедра: 96 г., 1.9 TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Дедра: 96 г., 1.9 TD

    1.9 TDна 45х ххх километра1996гклиматроник - изпусна от някъде(компресора е след смяна на уплатнения но се оказа,че не е от него)абсairbagел стъкла и огледалацентралновсичко по предницата е ново освен 2-та тампона на амортисьоритезабележки по външния видмотора няма проблеми,както и турботокарал съм я 25 000кмкупена е от приятел,който я намери в италия и ми я пратицената е 2500 лв. твърдо
    Прикачени файлове

    #2
    От теб не съм го очаквал, оправдавам те само ако си тръгнал към Либра. Успех в продажбата
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      капа капа, после либрата ще я презкоча, нещо ми малее :D

      Коментар


        #4
        Ха ха, ок и така става капата е голяма машина успех да си намериш отличен екземпляр
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          Slavi_Lancia написа:
          Ха ха, ок и така става капата е голяма машина успех да си намериш отличен екземпляр
          намерил съм, даже съм я взел, ама не съм очарован нещо от модела (не от колата, а от модела)

          Коментар


            #6
            да се лок-ва

            Коментар


              #7
              Щи се локне главата Пиши на ората поне че си се отказал да я продаваш,че е прекалено читава
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8

                Коментар

                Working...
                X