Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервизно ръководство Bravo/Brava на немски език

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервизно ръководство Bravo/Brava на немски език

    Митак, защо не сложиш темата и в "Евъргрийн" и да я "закачиш" отгоре, за да не се изгуби из задните страници като се пишат мнения! Edit: и аз не знаех, че го има в "даунлоадс"

    #2
    Aa... не чужди заслуги на мен! Аз реших, че такова нещо никой не е виждал, но се оказа, че го има отдавна в downloads. T.e. предложих да дам нещо, което вече го има.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      да вземем да съберем някой лев, че да преведем тази книга! Много е полезна, но ми е трудно да чета на този език.
      Брава 1.6 16V ELX
      Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

      Коментар


        #4
        Не са с много добро качество схемите, а за снимките да не говорим... Така, че май няма смисъл. По-добре да търсим нещо по-подходящо и да се надяваме да се появи.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          по руските сайтове не може ли да се намери нещо....
          Punto 1.2, ELX MPI

          Коментар


            #6
            blue_g написа:
            по руските сайтове не може ли да се намери нещо....
            Eми... ако всички потърсим може и да излезе нещо, аз само до това успях да се докопам и то се оказа, че го имало тук
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Имам три файла от оригиналното сервизно ръководство на полски за Brava 1.6. Картинките са супер качество в pdf-а и ако го разглобим, може да ги използваме за превода на So wird gemacht.... Ако представляват интерес нека някой с уплоад права се обади как да му ги пратя!
              Брава 1.6 16V ELX
              Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

              Коментар


                #8
                bright написа:
                Имам три файла от оригиналното сервизно ръководство на полски за Brava 1.6. Картинките са супер качество в pdf-а и ако го разглобим, може да ги използваме за превода на So wird gemacht.... Ако представляват интерес нека някой с уплоад права се обади как да му ги пратя!
                Колега, ко стана с ръководството?
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Сервизно ръководство на английски за Брава/o

                  Сервизно ръководство на английски.http://www.geocities.com/bravamea/
                  FIAT MAREA 1.8 HLX , 97г.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Сервизно ръководство на английски за Брава/o

                    jmi написа:
                    Сервизно ръководство на английски.http://www.geocities.com/bravamea/
                    Да, но се оказа че е на немски!
                    FIAT MAREA 1.8 HLX , 97г.

                    Коментар


                      #11
                      аз имам файлове - .pdf с добро качество на чешки...ако някой се интересува да даде mail да му ги пратя...имам за 1.4 12V... бях го намерил едвам-едвам и само за този двигател свалих, имам за купето, за кормилната уредба и др...
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #12
                        Направо не мога да повярвам, че никой няма на английски! А за Мареа да не говорим.. ръководство дори на арабски не можеш да намериш Ако някой ползва DC+ и/или други подобни Peer 2 Peer програмки нека да потърси.. все някой ще има по света...
                        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                        Коментар


                          #13
                          Колеги карам Брава 1.8 и доста се рових из руските саитове за ръководство за експлоатация но уви няма /безплатно де/ , а иначе книгата струва около 20лв но фирмата дисрибутор не работи със страни извън Руската Федерация

                          Коментар


                            #14
                            Колега, дай цялото име на книгата и кой я предлага - да видим не може ли да се направи нещо.Щот 70лв за Хайнес ....

                            Коментар


                              #15
                              здравейте и от мен,нов фиат собственикзначи so wirds gemacht е много полезно руководство.поразбирам немски и научих много за бравото,ако го има някъде в нета на БГ ще ви разреши доста от проблемите които ви съъдава колата и ще отг. на доста ваши въпросиуспех :D

                              Коментар

                              Working...
                              X