Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ЧАСТИ от Типо 1,6 1989 двувалка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ЧАСТИ от Типо 1,6 1989 двувалка

    Останали части 19.03.09г. Резервна гума - 25 лв Табло - 10 лв Контактен ключ и вал с каре за волана - 30 лв Ляво огледало - 10 лв Парно - 20 лв Стопове - (http://www.snimka.bg/album.php?album...22&pid=8541748) - по 10 лв Ръчка за мигачите - 10 лв Казанче хидравлична течност - 5 лв Казанче чистачки- 5 лв Казанче охлаждаща течност- 5 лвРадиокасетофон JVC - 20 лв Педали - - по 5 лв Пружина и амортисьор Сенници - - общо 4 лв Плафон - 2 лв Волан Бобина - 10 лв Жило за преден капакМожете да ги видите тук:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=301022Пишете тук илиGSM: 0899/ 70-58-72
    Фиат Типо 1.6, 1989г., двувалка, 149С2.046

    #2
    Хайде, ако някой проявява интерес към някоя част да пише
    Фиат Типо 1.6, 1989г., двувалка, 149С2.046

    Коментар


      #3
      Кората на багажника ? Дупчена ли е ?
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        заплювам си за мен изпарителя, ако ми хареса цената. Електрически ли е (BRC доколкото знам вече не произвеждат вакуумни).
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          Executer написа:
          Кората на багажника ? Дупчена ли е ?
          Не, не е
          Фиат Типо 1.6, 1989г., двувалка, 149С2.046

          Коментар


            #6
            Synthy написа:
            заплювам си за мен изпарителя, ако ми хареса цената. Електрически ли е (BRC доколкото знам вече не произвеждат вакуумни).
            Не го продавам.Продавам частите на колата, без газовата инсталация, и предпочитам да продам двигателя цял - след основен ремонт е и е добър, двувалка
            Фиат Типо 1.6, 1989г., двувалка, 149С2.046

            Коментар


              #7
              Цена за единия стоп и за двата стопа. Ако е здрав лагера на дясната главина може и цена за шенкела. Може и със спирачния диск , ако наред.
              FIAT BRAVO II 1.4 GPL
              FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
              FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
              FIAT UNO 1.5

              Коментар


                #8
                Diana написа:
                Хайде, ако някой проявява интерес към някоя част да пише
                Колежке, УСПЕХ!

                Коментар


                  #9
                  Кажи ми дали решетките за говорителите на таблото са здрави и ако може цена и как да си ги получа?Мерси предварително!
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #10
                    Predatorsi написа:
                    Кажи ми дали решетките за говорителите на таблото са здрави и ако може цена и как да си ги получа?Мерси предварително!
                    За двата капака в двата края на таблото става дума, нали? За тях общо 10лв.А как да ги получиш? Виждам, че си от Пазарджик, може би куриер?Един приятел може би ще ходи към Пазарджик в неделя и да ти ги даде...
                    Фиат Типо 1.6, 1989г., двувалка, 149С2.046

                    Коментар


                      #11
                      А стоповете?
                      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                      FIAT UNO 1.5

                      Коментар


                        #12
                        stanleyhacker написа:
                        Цена за единия стоп и за двата стопа. Ако е здрав лагера на дясната главина може и цена за шенкела. Може и със спирачния диск , ако наред.
                        Десният стоп е леко пукнат, на снимката се вижда. За него 10 лв, а за левия 20, двата общо за 25.Не ми е много ясно другото ти питане, може би питаш за главината, спичрачен диск и т.н при предното дясно колело. Там всичко е ок.
                        Фиат Типо 1.6, 1989г., двувалка, 149С2.046

                        Коментар


                          #13
                          Запази ми левия стоп. Точно той ми трябва. Десния ми също е пукнат и трябва да видя твоя на място, но явно ще предпочитам здрав. За шенкела идеята е, че трябва да сменям лагера на главината и ако ми е по-евтино да сменя цял шенкел втора употреба и да не ходя по майстори , ще е по-добре може би.
                          FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                          FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                          FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                          FIAT UNO 1.5

                          Коментар


                            #14
                            stanleyhacker написа:
                            Запази ми левия стоп. Точно той ми трябва. Десния ми също е пукнат и трябва да видя твоя на място, но явно ще предпочитам здрав. За шенкела идеята е, че трябва да сменям лагера на главината и ако ми е по-евтино да сменя цял шенкел втора употреба и да не ходя по майстори , ще е по-добре може би.
                            Ок, разбрахме се за левия
                            Фиат Типо 1.6, 1989г., двувалка, 149С2.046

                            Коментар


                              #15
                              Diana написа:
                              Predatorsi написа:
                              Кажи ми дали решетките за говорителите на таблото са здрави и ако може цена и как да си ги получа?Мерси предварително!
                              За двата капака в двата края на таблото става дума, нали? За тях общо 10лв.А как да ги получиш? Виждам, че си от Пазарджик, може би куриер?Един приятел може би ще ходи към Пазарджик в неделя и да ти ги даде...
                              Ако са здрави ги взимам 100000% . В неделя няма никакви проблеми да ги взема ,само да ми кажеш в колко часа да е и място на срещата ,защото ако твоят приятел не е от Пазарджик може да не знае къде се намира място ако аз кажа такова за срещата ,тъй че чакам с нетърпение!Може и на Лично! Ако е по куриер кажи ми да ти дам адрес на който да ги пратиш...Само да питам ,понеже не съм пращал или получавал по куриер ,как става плащането - на пича дето ми ги донася ,или по някакъв друг начин?
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар

                              Working...
                              X