Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как се правилно се обесвъждошава? MAREA 1.9 TD100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как се правилно се обесвъждошава? MAREA 1.9 TD100

    как се прави цялата процедура защото чета различни неща и не знам какво да правя.да ли на запален двигател, студен или топалнамерих двете пробки на радиатора обаче имам още въздух май имало още една някъде.Ама каде е?

    #2
    Пиши по-грамотно! Тогава със сигурност повече хора ще ти обърнат внимание. С това странно писане демонстрираш неуважение към тези, които четат и чакаш отговор от тях!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Мога да ти дам съвсем бегли напътствия, тъй като съм с JTD и мога да ти опиша как го направиха при мен.Отвиха двете пробки на радиатора и започнаха да наливат охл. течност през разширителния съд. Първо бликна от лявата пробка, навиха я, после бликна от дясната - и нея навиха. Доляха до средата между минимум и максимум на разширителния съд и с това се приключи процедурата. Наскоро четох, че при някои модели има пробка и някъде близо до маркучите към радиаторчето на парното, където предполагам процедурата трябва да е същата - докато почне да излиза плътна струя да се държи отвита. Знам, че не трябва да се натягат много пробките.Забравих да уточня, че процедурата ми я направиха на студен двигател.

      Коментар

      Working...
      X