Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за браво 96 година 1.4 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за браво 96 година 1.4 12V

    Продавам и цяла генерация със сондата 150лв за двигател 1.4 12V всичко по нея е здраво колата е карана около 8 месеца с нея Бисер - тел.: 0898/518-261 - София Продавам и още доста неща от това браво, ударено е откъм шоф. страна, все още нищо не е сваляно: - двигател + воден + радиатор за климатик + климатик + скорости +полуоски- общо взето всичко което е под капака ....... на 180 000 реални км - 900 лв. (радиатора за климатика беше сложен миналото лято чисто нов) - дясна врата (огледалото не е електрическо)- напълно оборудвана 90лв; - заден капак + задна чистачка - 90 лв.; - фарове задни - по 50 лв.; - заден мост цяло окачване + 2-те гуми годни все още + железни джанти - 200 лв. - и всички останали дреболии - табло ....... Ако има интерес и въпросите са от сорта имаш ли копченце винтче и т.н. нямам много време и сигурно ще забавя отговорите - затова най-добре на телефона идва човека на място и взема това което му хареса целта ми е по-бързо да го бракувам ....... ...... Големите неща си ги демонтира клиента като докато демонтира може да си хареса още нещо
    Прикачени файлове

    #2
    Прати ми, моля те, снимки на фаровете на vaklin@mail.bg

    Коментар


      #3
      Задни стопове цял комплект крушки с панела за тях и съклото по 50лв. всяка Резервана гума малка + ключ за гуми + крик -30лв.За двигателя и всичко под капака може да се мине през нотариус за документи възможен коментар на цената
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Халогените здрави ли са и ако да цена за десния?
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          упс... Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
          ===============================
          // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
          ===============================

          Коментар


            #6
            от дясната страна калника и пластмасовите подкланици са здрави общо цена 60 лв

            Коментар


              #7
              Утре следобяда ще ти звъна,трябват ми разни неща - пластмаси,некви маркучета и т.н.От снимките виждам че ги има...Въпроса е по кое време на деня ще ти е удобно???
              FIAT TIPO 1.4ie

              Коментар


                #8
                Колега, лайсната от шофьорската врата здрава ли е и ако да колко парички е?
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

                Коментар


                  #9
                  шоф. врата е ударена по нея освен стъклото няма нищо здраво

                  Коментар


                    #10
                    Значи и лайсната е счупена жалко.
                    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

                    Коментар


                      #11
                      и аз да питам - главата на двигателя оборудвана с клапаните, без разпр.вал/макар, че видях цена за целия двигател/ просто това ми трябва
                      ФИАТ БРАВО 1.4-ГОЛЕМИЯ МОТОР

                      Коментар


                        #12
                        Предната броня има ли отвори за халогени?Цена?

                        Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                        Коментар


                          #13
                          не няма отвори за халогени

                          Коментар


                            #14
                            хайде че е крайно време за бракуване

                            хайде няма ли клиенти за по-големите неща Трябва вече да бракувам колата затова:- преден капак има леки забележки - 40лв.- гуми с грайфер 3мм(стават за лятото) + железни джанти - 25лв. брой (2 броя)- стартер - 50лв.- алтернатор - 50лв.- воден и климатик радиатор - 200лв.- предна броня - 20лв.- десен калник - 40лв.- пластмаси под десния калник всичко здраво - 40лв.- скоростна кутия - 150лв- заден десен фар - 50лв.- табло аналогово - 20лв.- полуоски карета от дясната страна 80лв.- малка резервна гума - 15лв- глава оборудвана с клапани вал и т.н. - 150 лв.---- има още доста пластмаси по двигателя - кутия за филтър/ маркучи/ резервоари за вода/ чистачки/ моторчета

                            Коментар


                              #15
                              Re: хайде че е крайно време за бракуване

                              Колега, интересуват ме няколко неща - предната броня, дясното огледало (заедно с/или само стойката), предния десен калник също, но виждам, че на него има някаква лепенка - какви са забележките по него? И ако може да ми кажеш къде се намира колата, евентуално в събота да видя за какво става дума?Благодаря предварително.
                              Bravo 1.6/16V ... и на газ

                              Коментар

                              Working...
                              X