Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Типо 1.4 карбуратор, '89г. - ПРОДАДЕН!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Типо 1.4 карбуратор, '89г. - ПРОДАДЕН!!!

    !!! ПРОДАДЕН !!!И така колеги... две и половина членният семеен съвет (жената, бебето и аз) постанови, че ще се купува по-нова кола... аз като член с половин право на глас (да! детето е с пълен, пък аз съм с половин?!??!!) загубих и поради тази причина съм принуден да пускам Типока за продажба... Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 Ето подробности за колата:Модел: Фиат Типо DGT (дигитално табло)Година: ноември 1989гКубатура: 1,4 /карбуратор/Мощност: 78 к.с.Цвят: тъмно сив металикЦена: 1400 лв. (коментар)Екстри:Регистрирана газова у-ба.4 еднакви 13" запазени летни гуми.Допълнително 4 бр. железни джанти 14" (продават се и отделно).Годишна винетка.Други:Колата е с газова уредба BRC, бутилката е на мястото на резервната гума и е невероятно удобно ако се наложи пренасяне на обемист багаж - резервната гума (патерица) се слага в краката на предната пасажерска седалка и целия обем отзад (с пусната задна седалка) е използваем на 100%. Какво още да ви кажа за колата... Недостатъци:----------------Гарнитура на картера сълзи масло.Леки козметични забележки по боята.Предимства:----------------Функционираща газова у-ба с 35 литрова (ефективно 29,5л) бутилка на мястото на резервната гума.Много запазен салон и тапицерия.По окачването няма забележки. Нищо не тропа, не хлопа.Колата е гаражна и никога не е удряна, блъскана. Оригинална запазена боя. п.п.Ето ги и снимките...
    Прикачени файлове
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp
Working...
X