Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Черни свещи - проблем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Черни свещи - проблем?

    Смених тези дни свещите не типото, че го имам от 23к км, а не съм ги сменял въобще, не че имам проблеми, просто заради пробега.Та вадя старите - NGK - тези от първи и четвърти цилиндър (не че ги знам кой къде е, ама външните ) - едни красиви, керемидени, да им се не нагледаш. Уви не така стоят нещата с тези от втори и трети цилиндри - черни кат’ въглен. Та да питам - дали това е някакъв предвестник на проблеми или...И две добавки: 1. Карам на газ и е напълно възможно ЕКУ-то да сипва повечко тунджа докато загрее сутрин на бензин - това в случай че има връзка с черните свещи и 2. Тия NGK - ще да са много добри свещи, щот’ не усещам никаква разлика при каране между тях и новите итриеви бош, които сложих, но на външен вид разлика имаше и то голяма (освен цвета, естествено) - разстоянието между електродите беше поне 50% отгоре при старите
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    Двигателя е 836А4000ххххх 1.4 и.е. ’95Ама мисля, че отстрани има една джаджа дето мяза на делко и от нея кабелите отиват към свещите...
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

      Коментар

      Working...
      X