Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аlfa 155 1.8TS '93

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аlfa 155 1.8TS '93

    Колеги, с огромно съжаление ви съобщавам, че продавам моята bella - за повече инфо :http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?t...%27&f1%DEtails

    #2
    parvankata написа:
    и за 2300 да го даваш тоя кошер пак нема кой да го вземе
    Добре, като не ти харесва що сереш на човека по темата?
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      няма ли модератори
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #4
        Спокойно бе хора, реагира се при първа възможност!

        Коментар


          #5
          Благодаря за намесата. А на колегата "parvankata" или както е там мога само да кажа, че тази кола може само да я сънува... Не го знам той каква кошница кара (извинявам се за израза, но се афектирах...), но не е това начина според мен да се говори тук. Благодаря отново на модераторите !

          Коментар


            #6
            Колеги, струва ми се темата беше за продажба на един автомобил... Ако никой не проявява интерес, поне не я обръщайте на чат. Извинявам се ако съм засегнал някого, но все пак нали се водим по някакви правила... Иначе колата е тази - повечето от вас са я виждали и на живо
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              може ли няколко въпроса? Няма да я купувам сега : ) Ако изчакаш до лятото както и да е Много искам да си купя алфа ! тва винаги ми е било мечта.1во - защо я продаваш ?2ро - чесно колко пъти си ходил в сервиз и какво си и смеинил и тва за колко време каране?3то - колко гори? 4то - сигурен ли си че е на толкова километра?
              Verry Irresistible ..... By Givenchy

              Коментар

              Working...
              X