Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да стигна до Старозагорските минерални бани...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да стигна до Старозагорските минерални бани...

    на 09.08. съм на сватба на братовчедката... сичкото церемония ще е в Старозагорските минерални бани. некой добър човек може ли да ме упъти как да стигна до там. п.п. пътя Бургас - Стара Загора го знам Неподходящ раздел. Преместена в правилния.Модератоски екип на fiat-bg.org
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Разгледай картите на ИТАЛФЕСТ-2007 - хотелите бяха в СтарозагорскиМинералниБани

    Коментар


      #3
      Разгледай картите на ИТАЛФЕСТ-2007 - хотелите бяха в СтарозагорскиМинералниБани
      мерси!видях картите... по обяснения на познати бях останал с впечатление, че трябва да се хване пътя за Змеево и Шипка... сега видях че не е тъй.... някой от Стара Загора може ли да ме светне,, къде да свия в дясно към Минералните бани - на Аско деница или на Шел бензиностанцията...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Непосредствено ПРЕДИ АскоДеница (сега е Техномаркет) трябва да свиеш.

        Коментар


          #5
          Трябва да влезеш в Стара Загора,караш само направо по стария път за София, след като минеш Шел в дясно на около 150-200м ще завиеш надясно преди Техномаркет се пада точно, пътя е за кв."Железник" ,караш напред 15-20км и си там!

          Коментар


            #6
            вече ми е ясно! мерси на всички!заклуюч!!!п.п. ще тропна едно хоро за вас и по 2 ракии
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар

            Working...
            X