Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вонеща вода - Велико Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вонеща вода - Велико Търново

    Здравейте колеги! Днес с приятели решихме спонтанно да се разходим, но първо мина Аудито през автомивка(голяма грешка) и отпрашихме към Габрово. От там решиме към Трявна...пихме кафе в пясък..та както и да е...решихме да минем през Вонеща вода за да разберем как тече ремонта да се приберем отново в Търново..отново грешкаПътя от Вонеща вода почти до Килифарево е целия прашен, кален, осеян в дупки и буквално 3-метрови камъни...Даже и камъни падат от 10 метра където някакъв багер или какво е там премахваше.В крайна сметка деня започна от ОМВ кафе+автомивка...и завърши по същия начин!Съжалявам, че се сетих късно да снимам, не ви съветвам да минавате от там, но това което видях и което ще бъде Хаинбоаз...спокойно може да се нарече магистрала според менПоздрави и лека вечер

    #2
    Дай боже да има един убаф път за турските и румънски тираджий, е поне първите 2-3 години, след това пак ще са дупки и ямища, ама мангалята сега ни въвеждат по-високи такси за преминаване, трява и ние да въведем за боаза, то е ясно че пак няма да мой да се вредим ние с фиятите, ама както и да е.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      и аз минавах скоро оттам. пътят по принцип е затворен за ремонт и пускат само вечер след 20.00 (е, и сутрин преди да почнат работа). затова не се чуди на дупките и скалите по пътя. цели хълмове се режат, за да изправят пътя.
      Alfa 147 JTD 115 hp
      ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

      Коментар


        #4
        А някой знае ли до къде е проходим сега Хаин Буаз-а, защото мисля да пътъвам към Горна Оряховица... и за да минаваме през разни завъртени проходи искам да знам МОЖЕ ЛИ ДА СЕ СТИГНЕ ДО ВОНЕЩА ВОДА, ЗА ДА МОГА ПОСЛЕ ДА СЕ ОТДЕЛЯ ЗА ТРЯВНА И ГАБРОВО?

        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
        ex:Opel Kadett 1.3
        ex:Fiat 125p
        ex:Москвич 412

        Коментар


          #5
          Колега за Горна Оряховица от Нова Загора ти препоръчвам да минеш през Сливен и Елена, това е т.нар. проход Вратник. След Сливен караш само направо, минаваш Елена, села, пътя София - Варна (пътя минава над теб), Лясковец (околовръстното отдясно) и след това ти е Горна Оряховица.Хаинбоаз е затворен до ноември, ако не ме лъже паметта.На Шипка има свлачище, но бил проходим.Твърдица - Елена бил затворен.Но за какъв дявол ще ходиш в Горна Оряховица Yellow_Flash_Colorz_PDT_49

          Коментар


            #6
            fuoco написа:
            Хаинбоаз е затворен до ноември, ако не ме лъже паметта.Yellow_Flash_Colorz_PDT_49
            Забравете за Прохода на Републиката/Хаинбоаз/.Днес говорих с един колега който в петък се е прибирал с автобус през въпросния проход.Всичко друго ми разказва ,но не и за настилка с асфалт.Ясно е ,че и тази зима ако се наложи да се преминава от там ще е лудница.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              fuoco написа:
              Колега за Горна Оряховица от Нова Загора ти препоръчвам да минеш през Сливен и Елена, това е т.нар. проход Вратник. След Сливен караш само направо, минаваш Елена, села, пътя София - Варна (пътя минава над теб), Лясковец (околовръстното отдясно) и след това ти е Горна Оряховица.Хаинбоаз е затворен до ноември, ако не ме лъже паметта.На Шипка има свлачище, но бил проходим.Твърдица - Елена бил затворен.Но за какъв дявол ще ходиш в Горна Оряховица Yellow_Flash_Colorz_PDT_49
              Да знам го този проход и точно него исках да избегна, но явно от там ще е пак ахаха дивата пустош

              Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
              ex:Opel Kadett 1.3
              ex:Fiat 125p
              ex:Москвич 412

              Коментар

              Working...
              X