Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троян - Царево

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Троян - Царево

    Здравейте колеги,Малко ми се измениха плановете за м. Август и се оказа че трябва да пътувам Стара Загора -Троян на 15 Август вечерта, а на следващия ден да стигна до Царево , та въпроса ми е ,кой е най-подходящия път Троян -Царево? Ако някой знае нека да свирка ,че се чудя откъде ще минавам , намам си и на идея за пътищата в Северна България.!Поместена в неподходящ раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Троян - Царево

    VESKO_SZ написа:
    Здравейте колеги,Малко ми се измениха плановете за м. Август и се оказа че трябва да пътувам Стара Загора -Троян на 15 Август вечерта, а на следващия ден да стигна до Царево , та въпроса ми е ,кой е най-подходящия път Троян -Царево? Ако някой знае нека да свирка ,че се чудя откъде ще минавам , намам си и на идея за пътищата в Северна България.!
    Нямаш никаква алтернатива. Качваш беклемето до Троян и после по обратния път отново в южна българия и от там за морето. Нещо доста си скаран с географията.
    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


    http://vbox7.com/play:124bedab

    Коментар


      #3
      Re: Троян - Царево

      lov написа:
      VESKO_SZ написа:
      Здравейте колеги,Малко ми се измениха плановете за м. Август и се оказа че трябва да пътувам Стара Загора -Троян на 15 Август вечерта, а на следващия ден да стигна до Царево , та въпроса ми е ,кой е най-подходящия път Троян -Царево? Ако някой знае нека да свирка ,че се чудя откъде ще минавам , намам си и на идея за пътищата в Северна България.!
      Нямаш никаква алтернатива. Качваш беклемето до Троян и после по обратния път отново в южна българия и от там за морето. Нещо доста си скаран с географията.
      Аз с географията не съм скаран , ами не ги знам в какво състояния са в момента пътищата в тази част на България! Може да се мине от доста места.

      Коментар


        #4
        Троян - Кърнаре е в добро състояние, скоро е преасфалтиран целия, с малки изключения - около 2-3 километра горе на върха точно.Иначе е доста тежък за катерене. Алтернатива винаги има, въпроса е колко си струва да обикаляш... Най-добрата алтернатива е Троян - Севлиево - Велико Търново - Омуртаг - Котел - Петолъчката - Бургас - Царево. Километрите обаче са малко повечко.И по двата пътя движението е доста натоварено. Доста ТИРове има в участъка Казанлък-Сливен, защото са отбити от там, да не натоварват Стара Загора -Сливен.ПОсле от Сливен до Карнобат е АД. Чак като стигнеш магистралата на Карнобат и се оправя положението От Бургас надолу пак е натоварено много.Иначе аз лично бих минал през Троян - Кърнаре - Карлово - Казанлък - Сливен - Карнобат - Бургас - Царево.

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          Иначе аз лично бих минал през Троян - Кърнаре - Карлово - Казанлък - Сливен - Карнобат - Бургас - Царево.
          Е точно това е маршрута. Това е добрия избор.
          Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
          Chevrolet Aveo

          Коментар

          Working...
          X